تابناک - اجتماعی

 • جنايت در «ام وي ام»

  جوان 23 ساله ای که شریک 37 ساله اش را داخل خودرو ام وی ام به قتل رسانده است قبل از کشف جسد دستگیر شد و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد. به گزارش خراسان، شب پنجشنبه گذشته، فردی خودرو ام وی ام برادرش را که از روز قبل اطلاعی از وی نداشتند در یک کارواش واقع در خیابان سیدرضی مشهد مشاهده کرد، اما جوانی که .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:50:14 - منبع: تابناک )
 • دام مجازی دختر ۱۹ساله برای ۲مرد

  ۲ مرد که در شبکه های اجتماعی با دختر ۱۹ ساله ای آشنا شده بودند فریب او را خوردند و پا در دنیای تبهکاران گذاشتند. این دختر کم سن و سال که عاشق هیجان بود می خواست بداند کدام یک از 2 مرد شهامت و جرأت بیشتری دارد برای همین نقشه سرقت طراحی کرد.این پرونده اواخر سال گذشته با شکایت پیرمردی به جریان .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:50:12 - منبع: تابناک )
 • ماجرای کتک خوردن سارق طلافروشی

  سارقی که قصد دزدی از یکی از طلافروشی های خیابان ابوذر را داشت، طی درگیری با صاخب مغازه دستگیر شد. به گزارش ابتکار، ساعت۱۹: ۵۷، هفتم اردیبهشت ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر سرقت به عنف در خیابان ابوذر مامور گشت ۱۱۰این یگان سریعا به محل اعزام شدند. با حضور ماموران .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:50:11 - منبع: تابناک )
 • درخواست طلاق به خاطر پنهان کاري‌هاي شوهر

  زن جوان وقتی دید که شوهرش همه چیز را از او پنهان می کند راهی دادگاه خانواده شد تا از شوهرش جدا شود. به گزارش مردم سالاری، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد. وی در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم هرکاری می کند از من پنهان می کند. همیشه بعد از اینکه شوهرم .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:50:09 - منبع: تابناک )
 • درگذشت يكي از مصدومان حادثه پالايشگاه شازند

  یکی از پنج مصدوم حادثه پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند که برای مداوا به این مرکز درمانی انتقال داده شده بود، روز جمعه درگذشت. به گزارش اعتماد، محسن بندی، مدیر بیمارستان امام علی (ع) اراک با اعلام این خبر گفت: این قربانی به نام محمود مولایی از روز دوشنبه گذشته در پی حادثه مصدومیت با گاز در این .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:50:04 - منبع: تابناک )
 • انگشتان دست پسر کوچولو قطع شد

  کودک دو و نیم ساله ای به نام امیر حسین انگشتان دست راست خود را در حادثه ای هولناک و در برابر چشمان مادرش از دست داد. به گزارش ایران، این حادثه چهارشنبه گذشته و در شهرستان کاشمر خراسان رضوی اتفاق افتاد. زن 33 ساله ای به نام اعظم پس از آنکه دخترش مهدیه را روانه مدرسه کرد مشغول درست کردن غذا شد. .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:50:02 - منبع: تابناک )
 • بی‌طرفی مهم‌ترین ویژگی برای پادرمیانی است

  یک جامعه شناس گفت: حفظ بی طرفی مهم ترین ویژگی به منظور پادرمیانی برای حل اختلافات زوجین است و فردی که قصد این کار را دارد باید از اطلاعات کافی درباره مشکلات و ویژگی های اخلاقی زوجین برخوردار باشد. به گزارش ایسنا، دکتر امیر مسعود امیرمظاهری افزود: یکی از مشکلات این است که فرد میانجی نقش خود را .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:49:57 - منبع: تابناک )
 • ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان

  قائم مقام سازمان بیمه سلامت، ضمن تشریح ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان کمتر از ۱۴ سال، گفت: تعداد مراکز دولتی دندانپزشکی در کشور افزایش پیدا می کند. به گزارش مهر، رحمت الله توکل در مورد ارائه کد ملی به جای دفترچه های بیمه درمراکز درمانی افزود: در حال حاضر ۵۸۰ بیمارستان تحت پوشش بیمه سازمان .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:49:56 - منبع: تابناک )
 • امروز، آسمان تهران صاف است

  کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز بیشینه دمای تهران ۳۱ درجه و کمینه دمای آن فردا صبح ۲۱ درجه سانتیگراد است، افزود: آسمان تهران امروز صاف است و فردا شاهد افزایش ابر با احتمال بارش های پراکنده خواهیم بود. به گزارش فارس، فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: امروز صبح در .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:49:54 - منبع: تابناک )
 • تلاش پزشکان برای تبدیل گروه خونی A و B به O

  پزشکان در مطالعات خود به نتایجی دست یافتند که نشان دهنده روشی برای تغییر گروه های خونی A و B به گروه خونی کمیاب O است. به گزارش ایسنا، پزشکان بر اساس بررسی جدید خود امیدوارند که این یافته ها بتواند در حذف مشکل کمبود گروه خونی O در بانک های خون موثر باشد. در این مطالعه پزشکان توانستند آنزیمی .. (ادامه)

  (5 ساعت پیش - ساعت 03:49:52 - منبع: تابناک )