تابناک - اجتماعی

 • ناکامی در سرقت مسلحانه از نمایشگاه خودرو

  مردی که با استفاده از سلاح وینچستر وارد نمایشگاه خودروهای لوکس شده بود و قصد داشت با تهدید مدیر آنجا یک دستگاه خودروی بنز سرقت کند در اجرای نقشه اش ناکام ماند و دقایقی بعد توسط پلیس دستگیر شد. به گزارش همشهری، این حادثه شامگاه یکشنبه در نمایشگاه خودرویی در خیابان عباس آباد رخ داد و دلهره عجیبی .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:41 - منبع: تابناک )
 • دزد سمند با شليک پليس دستگير شد

  دزد ۳۰ساله ای که قصد فروش قطعات خودروی سمند مسروقه را داشت هنگام فرار از چنگ قانون، با شلیک پلیس روبه رو و دستگیر شد. به گزارش خراسان، ماموران تجسس کلانتری شفا از طریق مخبران محلی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد جوانی قصد دارد قطعات یک خودروی سمند را به مبلغ ۲۰۰هزار تومان به فروش برساند. .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:40 - منبع: تابناک )
 • تیراندازی در پالیزی قربانی گرفت

  «تنها یک گلوله شلیک شد»، «جوان سارق بیش از 40 دقیقه داشت جان می داد و اورژانس نرسیده بود»، «می خواستیم با ماشین شخصی او را به بیمارستان انتقال بدهیم». دیروز کافی بود، حدفاصل میدان پالیزی واقع در خیابان سهروردی تا پارک اندیشه، در خیابان شریعتی راه برویم تا این جمله ها را از زبان کسبه محل، .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:36 - منبع: تابناک )
 • مرگ مظنون به زورگيري هنگام فرار

  مظنون به زورگیری در عملیات تعقیب و گریز شبانه، با شلیک مامور کلانتری جانش را از دست داد. به گزارش اعتماد، شامگاه روز یکشنبه ماموران کلانتری 104 عباس آباد پایتخت هنگام گشت زنی در خیابان سهروردی به سرنشینان دو دستگاه موتوسیکلت پالس و آپاچی مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند. مردان موتور سوار .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:33 - منبع: تابناک )
 • توقيف محموله چهار ميلياردي پوشاک قاچاق

  فرمانده انتظامی شهرستان پردیس شرق تهران از کشف چهار میلیاردی انواع البسه و پوشاک قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش ابتکار، سرهنگ مهیار رستگاری در تشریح این خبر گفت: با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا نیازمند عزم ملی و اراده عمومی است، از توقیف یک دستگاه کامیون حامل پوشاک قاچاق، توسط .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:31 - منبع: تابناک )
 • چاقوي خشم در قلب برادر فرو رفت

  فرمانده انتظامی ایلام از وقوع یک فقره اختلاف خانوادگی منجر به قتل در این شهرستان خبر داد. به گزارش مردم سالاری، سرهنگ «فردین پیری» در این خصوص اظهار داشت: فردی به نام (محمدمهدی - م) در یک نزاغ خانوادگی با چاقو، برادر خود به نام (ستار - م ) را از ناحیه قلب مجروح کرده که پس از انتقال به بیمارستان .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:30 - منبع: تابناک )
 • ولی بروسلی دستگیر شد

  سرکرده یکی از باندهای توزیع مواد مخدر از نوع شیشه که عمده فعالیتش در جنوب شهر تهران بود، دستگیر شد. به گزارش آرمان، سرهنگ سیدعباس نازرفتار با اعلام خبر دستگیری سرکرده باند موادفروشان جنوب پایتخت اظهار داشت: با توجه به گزارشات واصله در خصوص توزیع مواد مخدر در جنوب شهر توسط باندی به سرکردگی فردی .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:28 - منبع: تابناک )
 • قهر بی‌بازگشت پسر از خانه پدری

  سرنوشت پسر گمشده با گذشت 12 سال هنوز در هاله ای از ابهام است. به گزارش ایران، 15 اردیبهشت ماه سال 81 پدری با چشمانی گریان به پلیس آگاهی تهران رفت و از گم شدن پسر 25ساله اش به نام «علی زینالی قایش قورشان» خبر داد. «محمد اسماعیل» پدر دلنگران گفت: علی در پی یک بحث و گفت وگوی خانوادگی از خانه .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:21 - منبع: تابناک )
 • مرد شیشه‌ای خود و دختر 5 ساله‌اش را کشت

  مرد معتاد پس از سوءقصد به جان همسر و دو فرزندش در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویر احمد، یکی از فرزندانش را کشت و خودکشی کرد. به گزارش جام جم، ساعت 22 ششم مهر امسال زن جوانی همراه دو دختر پنج و شانزده ساله اش در حال تماشای تلویزیون بود که صدای برهم خوردن در توجهش را جلب کرد. وقتی به سمت .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:19 - منبع: تابناک )
 • تعرفه‌های پزشکی واقعی شد

  با ابلاغ کتاب جدید ارزشهای نسبی خدمات پزشکی در کشور که از امروز کلید خورد، ۱۷۰۰ خدمت پزشکی بدون تعرفه،تعرفه گذاری شدند، پوشش بیمه ای برای همه خدمات پزشکی بستری، سرپایی و پاراکلینیکی افزایش پیدا کرد و به گفته مدیر کل نظارت بر درمان وزارت بهداشت روند حذف زیرمیزی در کشور آغاز می شود. به گزارش .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 01:22:14 - منبع: تابناک )