تابناک - اجتماعی

 • با این اخبار آیا مردم حق ندارند هدفمندی را پس بزنند؟!

  سه درصد گاز تولید شده در کشور گم می شود؛ این را وزیر نفت خبر داده تا میزان مشکلات موجود در صنعت گاز را نشان دهد اما معنای دیگری هم از آن برداشت می شود که قابل تامل است. به گزارش «تابناک»، در روزهایی که ثبت نام مرحله دوم هدفمندی به اتمام رسیده و تقریبا تکلیف انصراف دهندگان و متقاضیان دریافت .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 05:09:10 - منبع: تابناک )
 • قتل پس از آشنايي در پارتي شيطاني

  معاشرت نامزدم با دوستان ناباب عذابم می داد سیدخلیل سجادپور - جوان ۲۶ ساله ای که پس از آشنایی با دختری در یک پارتی شیطانی با وی ازدواج کرده و چند ماه بعد نیز به دلیل اختلافات شدید خانوادگی او را به قتل رسانده بود، پنجشنبه گذشته در حضور قاضی ویژه قتل عمد و پزشک قانونی، ماجرای جنایت خود را تشریح .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 01:07:12 - منبع: تابناک )
 • محاکمه شکارچی زنان به اتهام قتل

  شکارچی زنان میانسال به اتهام قتل یکی از قربانیان خود به زودی پای میز محاکمه قرار می گیرد. به گزارش قانون، مرد تبهکار با فریب زنان از آنها کلاهبرداری می کرد که در جریان آخرین نقشه خود مرتکب جنایت شد.دادیار اظهار نظر برای متهم به اتهام قتل کیفرخواست صادر کرده است. « خسرو قصد کلاهبرداری از مادرم .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 01:07:09 - منبع: تابناک )
 • اختيار انصراف!

  ناصر حسینی (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 01:07:07 - منبع: تابناک )
 • قاتل دو برادر در کردستان کشته شد

  جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان کردستان گفت: قاتل فراری که دو برادر را به قتل رسانده بود پس از اصابت گلوله توسط مامور نیروی انتظامی در حین فرار، در جریان انتقال به بیمارستان جان داد. به گزارش جام جم، سرهنگ جعفر آژنگ در این باره توضیح داد: پلیس آگاهی یکی از شهرستان های استان کردستان گزارش .. (ادامه)

  (17 ساعت پیش - ساعت 08:44:51 - منبع: تابناک )
 • اقدام به خودکشی بعد از قتل دوست قدیمی

  مردی بعد از کشتن دوست صمیمی اش دست به خودکشی زد اما زنده ماند و اسرار قتل را فاش کرد. به گزارش شرق، کشف جسدی در جوی آب اتوبان خرازی ساعت سه بامداد روز 17 فروردین از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 به پلیس اعلام و با حضور ماموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد متوفی مردی حدودا 60ساله است که .. (ادامه)

  (17 ساعت پیش - ساعت 08:44:50 - منبع: تابناک )
 • رد شدن در کنکور بهانه جاعل پزشک‌نما

  رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران از دستگیری جاعل کارت های نظامی و پزشکی خبر داد. به گزارش مردم سالاری، سرهنگ کمانکش در تشریح این خبر گفت : بدنبال دستگیری فردی به هویت «ی- م» ملبس به لباس نظامی به اتهام جعل عناوین مختلف و ارجاع پرونده به این پلیس، بلافاصله تیمی از ماموران دایره مبارزه با جعل و .. (ادامه)

  (17 ساعت پیش - ساعت 08:44:48 - منبع: تابناک )
 • دستگيري باند زنان”دخل زن" در بازار تهران

  رئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری چهارسارق زنی خبر داد که با «زاغ زنی» اقدام به «کش روی» و «دخل زنی» در بازار تهران می کردند. به گزارش ابتکار، سرهنگ سیف اله نوایی گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت های کسبه بازار تهران مبنی بر سرقت اجناس از مغازه هایشان پرونده ای در این رابطه تشکیل و به .. (ادامه)

  (17 ساعت پیش - ساعت 08:44:43 - منبع: تابناک )
 • داماد، مادرزنش را براي مداخله‌هايش كشت

  سرهنگ «داود عبدالمالکی» فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از دستگیری دامادی خبر داد که به بهانه دخالت مادرزنش در زندگی شخصی او را با چاقو به قتل رسانده بود. به گزارش اعتماد، سرهنگ داود عبدالمالکی در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر وقوع قتل در شهر صالحیه شهرستان .. (ادامه)

  (17 ساعت پیش - ساعت 08:44:41 - منبع: تابناک )
 • علل مصرف سیگار در زنان

  یک کارشناس دخانیات با اشاره به اینکه دلایل مختلفی باعث مصرف سیگار در زنان شده، گفت: دیدن تصاویر سیگار کشیدن بازیگران در فیلم های سینمایی، توصیه دوستان، کاهش وزن و نشان دادن خود به عنوان افرادی مستقل و جذاب از دلایل مصرف سیگار در زنان است. به گزارش فارس، زهرا بهادری گفت: تا سال 2010 حدود 200 .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۱/۲۹ - ساعت 01:18:15 - منبع: تابناک )