تابناک - اجتماعی

 • قاتل ‌گوش‌بر: از مرگ می‌ترسم، مرا ببخشید

  «مرا اعدام نکنید. قول می دهم دیگر مرتکب هیچ جرمی نشوم و مثل آدم زندگی کنم. از مرگ می ترسم و می خواهم همچنان زندگی کنم.» به گزارش جام جم، این بخشی از دفاعیات قاتل گوش بر است که دیروز برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شده و از سوی قاضی بستان زاده تحت بازجویی قرار گرفت. متهم در جریان .. (ادامه)

  (40 دقیقه پیش - ساعت 06:42:12 - منبع: تابناک )
 • بارش باران و برف در کشور

  مدیر پبش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش بینی ها از وضعیت آب و هوای کشور و پایتخت را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، احد وظیفه گفت: براساس نقشه های پیش یابی امروز در مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های مرکزی زاگرس، سواحل دریای خزر و تا اواخر وقت در دامنه های جنوبی البرز و شمال شرق کشور .. (ادامه)

  (15 ساعت پیش - ساعت 03:41:44 - منبع: تابناک )
 • جراحی بیماران در بیمارستان صحرایی چه افتخاری دارد؟!

  روایت چنین اخباری از حاشیه بسیاری از رزمایش های صورت گرفته تاکنون مخابره شده و به شکلی عجیب، همواره از آنها به عنوان مفاخر رقم خورده با رزمایش ها یاد شده که شاید از زاویه دید برگزار کنندگان رزمایش ها موضع گیری منطقی و منصفانه ای هم باشد اما اگر دیدمان را باز کنیم، درخواهیم یافت که نشان دهنده عمق .. (ادامه)

  (15 ساعت پیش - ساعت 03:41:25 - منبع: تابناک )
 • بیشترین مواد آلاینده در برنج

  مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو، بیشترین آلودگی های برنج را مربوط به آرسنیک، سرب و کادمیوم عنوان کرد. به گزارش مهر، دکتر حسین رستگار در حاشیه بازدید وزیر بهداشت از آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو، گفت: این آزمایشگاه قوی ترین آزمایشگاه در خاورمیانه است و حتی در آسیا جزو آزمایشگاه های .. (ادامه)

  (15 ساعت پیش - ساعت 03:41:21 - منبع: تابناک )
 • ضرورت تحقق شعار "هر خانواده ایرانی یک امدادگر"

  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از حوادث طبیعی به عنوان تهدید اصلی و مهم مناطق شهری و روستایی کشور نام برد. به گزارش مهر، دکتر پیرحسین کولیوند همزمان با سالروز زلزله بم با بیان اینکه فراگیری آموزش های "خود امدادی و دیگر امدادی" یکی از مهمترین پیام های زلزله مهیب و مخرب بم بود، گفت: چه .. (ادامه)

  (23 ساعت پیش - ساعت 07:47:36 - منبع: تابناک )
 • تنبيه معلم و جراحت شاگرد، اين بار در فرديس تهران

  گویی «درگیری فیزیکی» میان معلمان و دانش آموزان بخشی از فرآیند آموزشی در مدارس ایران شده است. هنوز تلخی خبر مرگ معلم بروجردی در کام ها مانده و اندوه کبودی های دست دانش آموزان گناوه یی و بوشهری و ارومیه یی یادها را می آزارد که این بار تنبیه بدنی شدید دانش آموزی 12 ساله در تهران، برگ افسوس دیگری .. (ادامه)

  (23 ساعت پیش - ساعت 07:47:33 - منبع: تابناک )
 • انهدام باند سارقان خودرو

  رئیس کلانتری 153 شهرک ولی عصر از دستگیری هفت عضو شبکه سرقت خودرو در خانه ای مجردی خبر داد. به گزارش آرمان، سرگرد ایرج ارصلانی در این باره گفت: در ساعت 2 بامداد روز دهم آذرماه ماموران کلانتری 153 از طریق مرکز پیام در جریان حضور سارقان در یک باب منزل مجردی به آدرس خیابان آخوندی قرار گرفتند. وی .. (ادامه)

  (23 ساعت پیش - ساعت 07:47:31 - منبع: تابناک )
 • سرقت‌‌هاي دختر 19 ساله در شلوغي مترو

  دختر جوانی که در متروهای شلوغ دست به جیب بری و کیف زنی می زد، از سوی پلیس دستگیر شد. به گزارش مردم سالاری، چندی پیش زن جوان با مراجعه به دادسرای ناحیه 16 در شکایتی به بازپرس گفت: دیروز صبح در مترو بودم که متوجه شدم تمام وسایل کیفم خالی شده و همه پول ها و وسایلم سرقت شده است. با اعلام این شکایت .. (ادامه)

  (23 ساعت پیش - ساعت 07:47:26 - منبع: تابناک )
 • سقوط نصاب پيمانکار از دکل مخابراتي

  مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، درباره حادثه سقوط کارگر نصاب یک شرکت خصوصی از دکل مخابراتی توضیحاتی ارائه داد. به گزارش ابتکار، وحید رحمتی در خصوص جزییات وقوع این حادثه گفت: احداث و تحویل دکل جدید مخابراتی هلال احمر از چند ماه قبل با قراداد پیمانکاری در واگذاری یک شرکت .. (ادامه)

  (23 ساعت پیش - ساعت 07:47:22 - منبع: تابناک )
 • باجگیری اینترنتی از دختر 16 ساله برای حذف رقیب

  پسر جوانی که ازآشنایی همکلاسی اش با دختر مورد علاقه خود اطلاع پیدا کرد برای انتقام از او نقشه ماهرانه ای را طراحی کرد. به گزارش ایران، این جوان دانشجو سعی کرد با طراحی سناریوی یک باجگیری در فضای مجازی دختر جوان را نسبت به دوست خود بدبین کند اما درگیر یک پرونده پلیسی شد. بنا بر این گزارش، چندی .. (ادامه)

  (23 ساعت پیش - ساعت 07:47:20 - منبع: تابناک )