تابناک - اجتماعی

 • پیشرفت‌های فضایی کشور در معرض تهدید است و مسئولان بی توجهند

  جدای بی توجهی مدیران به مکانیزم جذب سرمایه که از آن یاد کردم، می بینیم که اشکالات بسیار دیگری بروز کرده که همه برگرفته از کپی کردن محض طرح ارتقای سازمان و مشورت نگرفتن با طراح طرح است، تا جایی که می بینیم کسی قادر به دفاع از تغییرات صورت گرفته نیست، چون ایده پشت آن را درک نکرده یا از آن آگاهی .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:52 - منبع: تابناک )
 • اجاره قاتل 15 ميليونی برای رسيدن به ارثيه ميلياردی

  در تیر ماه سال جاری، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره کشف جسد در یک واحد آپارتمانی در خیابان فاطمی – نبش خیابان جمال زاده، به کلانتری 125 یوسف آباد اعلام شد. به گزارش مردم سالاری، با حضور مأموران کلانتری در محل و بررسی های اولیه مشخص شد که پیرمردی 80 ساله که به تنهایی زندگی می کرده، .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:50 - منبع: تابناک )
 • برخورد با عوامل شوخی «آبپاشی»

  رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: «دستگاه قضایی با افرادی که تحت عنوان اسید اقدام به پاشیدن آب به صورت زنان می کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد زیرا تهدید افراد و سلب امنیت و آسایش شهروندان در زمره مصادیق مجرمانه به شمار می آید.» به گزارش فرهیختگان، اسماعیلی تاکید کرد: «هم عمل اسیدپاشی .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:49 - منبع: تابناک )
 • کلاهبرداری يک دختر از 840 نفر در فضای مجازی

  دختر دانشجو با همکاری یک مرد از 840 کاربر کلاهبرداری کرد. به گزارش خراسان، رئیس پلیس فتای کردستان گفت: کلاهبرداران حدود 70 میلیون تومان پول به جیب زده بودند. سرهنگ فرامرز شاکری افزود: این متهم با قرار دادن عکس زن بیماری که توان پرداخت هزینه های درمانی را ندارد با دادن شماره حساب از 840 نفر در .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:48 - منبع: تابناک )
 • دزدی ۷۰ کامپیوتر خودرو با یک مداد

  یک مداد، ابزار اصلی سارق حرفه ای برای سرقت ۷۰ دستگاه کامپیوتر خودرو بود. او با این مداد کامپیوتر ها را در کمتر از ۳۰ ثانیه سرقت می کرد و در ادامه با اجرای نقشه ای حساب شده آنها را به صاحبان شان می فروخت. به گزارش همشهری، چندی قبل مردی به کلانتری 103گاندی رفت و گفت چند دقیقه قبل کامپیوتر خودرواش .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:41 - منبع: تابناک )
 • پايان فرار 6 ماهه قاتل فراری

  فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری قاتل فراری از سوی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. به گزارش ابتکار، سرهنگ شعبان ترک نیا دراین باره گفت: حدود شش ماه قبل فردی در یکی از روستاهای شهرستان ملایر، طی یک درگیری با استفاده از سلاح به قتل رسید که به محض اطلاع از وقوع این قتل، ماموران به .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:40 - منبع: تابناک )
 • چشمان سهیلا جراحی شد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه چشمان «سهیلا جورکش» دختر 27 ساله قربانی اسیدپاشی شب پنجشنبه عمل شد، افزود: تعداد قربانیان اسیدپاشی چهار نفر است، اما از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع 9 نفر بودند. به گزارش ایران، دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» در وزارت بهداشت گفت: همه این قربانیان .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:35 - منبع: تابناک )
 • اخاذی ميليونی مامور قلابی شهرداري از كسبه

  مرد معتاد که با معرفی خود به عنوان مامور شهرداری به بهانه پلمب از اهالی بهارستان اخاذی می کرد در قرار صوری با مغازه داران شناسایی و دستگیر شد. به گزارش اعتماد، چندی قبل ماموران کلانتری بهارستان در جریان فعالیت مامور قلابی شهرداری در منطقه و اخاذی این فرد از کسبه این منطقه قرار گرفتند. در بررسی .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:32 - منبع: تابناک )
 • اسیدپاشی بر زنان «مساله‌ای اجتماعی»

  پردیس عامری (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:29 - منبع: تابناک )
 • اسیدپاشی ​2 زن بر روی مرد روستایی

  کلاهبرداری یک دختر از 840 نفر در فضای مجازی / دزدی ۷۰ کامپیوتر خودرو با یک مداد / پایان فرار 6 ماهه قاتل فراری / چشمان سهیلا جراحی شد / اجاره قاتل 15 میلیونی برای رسیدن به ارثیه میلیاردی / تیراندازی موادفروشان به سمت پلیس / اخاذی میلیونی مامور قلابی شهرداری از کسبه / برخورد با عوامل شوخی «آبپاشی» (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 04:06:23 - منبع: تابناک )