تابناک - اجتماعی

 • محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی پایان هفته

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: با توجه به افزایش سفرهای بین شهری و تراکم ترافیک در روزهای پایان هفته، پلیس راه مقررات ویژه ای به مرحله اجرا گذاشت. به گزارش فارس، سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی پایان هفته را این چنین اعلام .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:29 - منبع: تابناک )
 • داماد‌کشی؛ نتیجه خشم کور

  گاهی به اطراف انداخت، کسی نبود. بهترین فرصت برای انتقامگیری بود. موتورش را گوشه ای پارک کرد و به طرف خانه ای رفت که قرار بود تا لحظاتی دیگر حادثه شوم آنجا رخ دهد. دستش را روی زنگ گذاشت. به گزارش جام جم، برایش مهم نبود صاحبخانه از صدای زنگ ممتد به ستوه می آید. عصبی بود و تحمل انتظار را نداشت. .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:20 - منبع: تابناک )
 • شناسایی قاتل در زندان

  مرد معتاد که حین مصرف مواد با دوستش درگیر شده و او را به قتل رسانده بود، وقتی شناسایی شد که به جرم حمل مواد در زندان به سر می برد. به گزارش شرق، ماموران پلیس یک سال قبل متوجه شدند مردی معتاد به نام شهرام کشته شده است. وقتی پلیس برای تحقیق به محل رفت متوجه شد ضارب جوانی به نام کیوان و از دوستان .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:18 - منبع: تابناک )
 • ورود طلاي قاچاق تحت عنوان طلاي ايراني

  رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا، اعلام کرد: به تازگی مشاهده شده که برخی از تولیدکنندگان داخلی علامت تجاری اختصاصی خود را در خارج از کشور بر روی طلاجات خارجی حک کرده و به صورت قاچاق وارد کشور می کنند و تحت عنوان طلای ایرانی در داخل کشور به فروش می رسانند. به گزارش ابتکار، .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:15 - منبع: تابناک )
 • هلاکت دو سرکرده يک باند شرارت

  فرمانده انتظامی استان فارس از به هلاکت رسیدن دو سرکرده یک باند بزرگ شرارت در کوار فارس خبرداد. به گزارش مردم سالاری، سردار احمدعلی گودرزی ظهر جمعه در نشستی خبری با اشاره به درگیری مسلحانه پلیس با اشرار در نیمه شب یکشنبه در منطقه کوار بیان کرد: این افراد شرور از سال 85 چندین مورد قتل ، آدم .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:11 - منبع: تابناک )
 • جدايي فقط براي يك مانتو!

  اختلاف سلیقه بر سر خرید مانتو زندگی نوپای زن و شوهر جوان را به بن بست کشاند و تصمیم گرفتند از یکدیگر جدا شوند. این در حالی است که خانواده های شان با جدایی آنان مخالف هستند. به گزارش اعتماد، زن و مرد جوان پشت در شعبه 268 دادگاه خانواده نشسته و منتظر بودند تا منشی صدای شان کند. کنار هرکدام شان دو .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:07 - منبع: تابناک )
 • گذشت از قصاص پاي چوبه دار

  جوانی که در یک نزاع دسته جمعی، مرد ۵۰ساله ای را با ضربه بیل کشته بود، صبح روز گذشته با اعلام رضایت اولیای دم در پای چوبه دار، از قصاص نجات یافت. به گزارش خراسان، اواخر بهمن سال ۱۳۸۷ نزاعی بین چند نفر در روستای تنگل شور از توابع مشهد آغاز شد که در این درگیری مرد ۵۰ساله ای به نام «ع» بر اثر اصابت .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:44:03 - منبع: تابناک )
 • محاصره مخفیگاه شیطان شرور

  تخریب ۷ مغازه طی ریزش زمین گودبرداری شده/ داماد کشی؛ نتیجه خشم کور/ محاصره مخفیگاه شیطان شرور/ شناسایی قاتل در زندان/ ورود طلای قاچاق تحت عنوان طلای ایرانی/ هلاکت دو سرکرده یک باند شرارت/ محاکمه دوباره متهم به جنایت هولناک در تهرانپارس/ جدایی فقط برای یک مانتو!/ برخورد شدید پراید، پژو و نیسان با .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:43:55 - منبع: تابناک )
 • مجموعه‌ای از بدترین روش‌ها برای تغییر رفتار همسران

  یک کارشناس ارشد روان شناسی گفت: اشتباه است اگر فکر کنیم بعد از ازدواج می توانیم همسرمان را به کلی تغییر دهیم. تنها چیزی که می توان به کمی تغییر در آن امید بست، نمودهای رفتاری است که آن هم باید با ملاحظاتی ویژه انجام شود. به گزارش ایسنا، ریحانه ایزدی با بیان مطالب بالا اظهارکرد: اگر می خواهید .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:43:49 - منبع: تابناک )
 • فردا، آغاز المپیاد ورزشی در مدارس کشور

  معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: همزمان با اجرای المپیادهای درون مدرسه ای سیستم ارزیابی به بررسی این طرح می پردازد تا مشخص شود چقدر به اهداف مدنظر دست یافتیم و موانع مشارکت مدارس در این طرح چیست. به گزارش تسنیم، مهرزاد حمیدی با اشاره به آغاز المپیادهای درون مدرسه ای از روز شنبه .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۷/۲۷ - ساعت 12:43:47 - منبع: تابناک )