تابناک - اجتماعی

 • نان ۳۰۰ میلیارد تومانی که بیمه‌ها در دامن خودروساز می‌گذارند!

  این رویدادها در حالی رخ می دهد که امثال سازمان تعزیرات یا شرکت بیمه مرکزی، هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهند و به کل معلوم نیست، وظیفه دفاع از حقوق مردم در این میان بر عهده کیست تا بتوان ظلمی که در این میان به مردم روا داشته می شود را مثال زدنی دانست و... (ادامه)

  (12 ساعت پیش - ساعت 04:26:09 - منبع: تابناک )
 • باند اغفال دختران فراري درمشهد متلاشي شد

  افرادی که با شناسایی دختران فراری، آن ها را اغفال و به مواد مخدر آلوده می کردند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خراسان، اوایل هفته جاری، ماموران کلانتری شهرک شهید باهنر مشهد در پی همکاری شهروندان و کسب اطلاعات مردمی به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد افراد مشکوکی به یک منزل در حوزه .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:37 - منبع: تابناک )
 • گره کور در پرونده قتل مرد دامدار

  با گذشت پنج سال از کشته شدن مرد دامدار در ورامین، گره کور این پرونده باز نشد. دو برادر که متهم هستند این مرد را با ضربه های چاقو به قتل رسانده اند، دیروز برای دومین بار در جلسه محاکمه منکر اتهامات خود شدند. به گزارش فرهیختگان، رسیدگی به این پرونده از سوم بهمن سال 88 به دنبال پیداشدن جنازه یک .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:34 - منبع: تابناک )
 • كودك 9 ماهه، سارقان خودرو را پشيمان كرد

  دو سارق جوان در کرج نیم ساعت پس از سرقت یک خودروی پراید سفید که یک کودک 9 ماهه در صندلی عقب آن خوابیده بود، این وسیله نقلیه را در خیابان رها کردند. به گزارش اعتماد، شامگاه روز سه شنبه، ساکنان خیابان دهم شهرک اوج کرج با فریادهای زن جوانی سراسیمه و آشفته به خیابان ریختند و دور او حلقه زدند. زن .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:33 - منبع: تابناک )
 • ماجراي پدري که ناخواسته موجب مرگ دخترش شد

  پدری که ناخواسته موجب مرگ دختر خردسالش شده بود، امروز با لباس مشکی در سوگ فرزندش نشسته است و راهی برای جبران ندارد. به گزارش ابتکار، چند روز گذشته در شهرستان راور پدری به خاطر سرماخوردگی و سرفه فرزندش می خواست با دادن شربت دیفن هیدارمین مداوایش کند که به اشتباه دخترش را با متادون مسموم کرد. .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:30 - منبع: تابناک )
 • 57 کيلو حشيش در تريلي

  ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان یک دستگاه تریلی کشنده را به جرم حمل و قاچاق حشیش توقیف و راننده آن را دستگیرکردند. به گزارش آرمان، سرهنگ حسینی به کشف یک محموله حشیش در استان اصفهان اشاره کرد و در خصوص جزئیات آن گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:28 - منبع: تابناک )
 • حمله هولناک پسر ناخلف به پدر و مادر پیر

  پسر بی رحمی که با حمله هولناک به پدر و مادرش دنده های پیرزن را شکسته است از سوی قضات شورای حل اختلاف تحت تعقیب قرار گرفت. به گزارش ایران، در پرونده ای که در شعبه 105 مجتمع شماره 5 شورای حل اختلاف تهران جریان دارد، مادری گریان از شکنجه های پسرش پرده برداشت و برای چاره جویی در پایان دادن به .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:27 - منبع: تابناک )
 • رها شدن پسر 1.5 ساله در آسانسور

  پسر یک سال و نیمه ای که به دلایلی نامعلوم در آسانسور یک مجتمع تجاری ـ اداری رها شده بود، تحویل یکی از مراکز بهزیستی شهرستان کرج در استان البرز شد. به گزارش جام جم، ساعت 14 بیست و دوم شهریور زن جوانی از محل کارش در طبقه چهارم یک مجتمع تجاری ـ اداری در منطقه مهر ویلای شهر کرج خارج شد تا به خانه .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:25 - منبع: تابناک )
 • خروج بدون تلفات قطار تهران-اهواز از ریل

  مدیرکل مدیریت بحران لرستان با اعلام این خبر که شب گذشته یک قطار باری خط آهن تهران - اهواز در نزدیکی های ایستگاه راه آهن درود دچار حادثه شده و در آن 6 واگن از خط خارج شد، گفت: خوشبختانه حادثه راه آهن درود هیچ مجروحی به همراه نداشته است. به گزارش ایسنا، آریایی با اشاره به حادثه راه آهن درود، با .. (ادامه)

  (16 ساعت پیش - ساعت 12:24:23 - منبع: تابناک )
 • نان 300 میلیارد تومانی که بیمه‌ها در دامن خودروساز می‌گذارند!

  این اتفاقات در حالی رخ می دهد که امثال سازمان تعزیرات یا شرکت بیمه مرکزی هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهند و به کل معلوم نیست وظیفه دفاع از حقوق مردم در این میان بر عهده کیست تا بتوان ظلمی که در این میان به مردم روا داشته می شود را مثال زدنی دانست و... (ادامه)

  (۱۳۹۳/۶/۲۶ - ساعت 09:52:28 - منبع: تابناک )