تابناک - اجتماعی

 • جاده چالوس از ساعت ۲۲ امشب یک‌طرفه می‌شود

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: در حال حاضر جاده چالوس تا تونل کندوان دارای بار متراکم است. به همین دلیل امشب از ساعت ۲۲ تا ۱۲ فردا(سه شنبه) این جاده به سمت شمال کشور یکطرفه می شود. به گزارش فارس، سرهنگ محمدحسین حمیدی گفت: در حال حاضر جاده چالوس تا تونل کندوان دارای بار متراکم .. (ادامه)

  (10 ساعت پیش - ساعت 08:49:34 - منبع: تابناک )
 • چند سنگ نبشته هزار ساله میان زباله‌ها گم شده است؟!

  آنچه موجبات برجای ماندن این کتیبه های بسیار ارزشمند و رها شدنشان میان زباله های گردشگران و به نوعی گم شدنشان در بی خبری مسئولان را فراهم آورده، بی خبری گردشگران از ماجراست چراکه احتمالا در غیر اینصورت، خبر وجودشان دهان به دهان می چرخید و فرجام امر، اگر سر از موزه های گران قیمت آن سوی دنیا در نمی .. (ادامه)

  (10 ساعت پیش - ساعت 08:49:31 - منبع: تابناک )
 • بحران ندیدن و داستان مردی که با «سلام» نجات یافت!

  اگر به حجم بزرگ خانواده های زیر خط فقر، انبوه معتادان و آمار و ارقام گل درشت دیگری که از ناهنجاری ها مخابره می شود، دقت کرده و آن ها را نسبت به دیدگاه شخصی خود مقایسه کنیم، درخواهیم یافت، تنها شهروندان افغانی نیستند که پش از سال ها زندگی کنارمان، مشکلاتشان را ندیده و از دایره دیدمان دور مانده اند. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 05:19:37 - منبع: تابناک )
 • کمربندهای تریاک لو رفت

  ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جهرم فارس از دور کمرسرنشینان یک خودرو که اعضای یک خانواده بودند 24 کیلو و 800 گرم تریاک کشف کردند. به گزارش آرمان، فرمانده انتظامی شهرستان جهرم اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جهرم با انجام ایست و بازرسی مقطعی در محور لارستان - جهرم و .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 05:19:35 - منبع: تابناک )
 • سقوط مرگبار دختر زنجانی با آسانسور

  سقوط از آسانسور در زنجان جان یک دختر جوان را گرفت.شامگاه شنبه دختر جوانی در زنجان به دلیل سقوط آسانسور جان خود را از دست داد. به گزارش ایران، داود کارگرزاده مدیر کل استاندارد استان زنجان با ابراز تأسف از حادثه به وجود آمده در واحدهای مسکونی رضوان اظهار کرد: کارشناسان استاندارد به محل رفته و .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 05:19:33 - منبع: تابناک )
 • کلاهبرداری چند میلیاردی یک صرافی از ده‌ها تن

  آن گونه که مال باختگان دریافتند، مالکان صرافی «ج» مدتی بوده با بهانه هایی چون «حواله برگشت خورده و با تقبل ضرر و زیان، بار دیگر انجامش خواهیم داد»، مدتی پول افراد را نزد خود نگه داشته بودند و گاه حتی با صدور فیش های جعلی سوئیفت یا پس دادن بخشی از پول افراد مال باخته تلاش داشتند به کسب و کار پر .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 05:19:30 - منبع: تابناک )
 • قتل عروس با شلیک خواهر شوهر

  کلاهبرداری میلیاردی وکیل قلابی در سفرهای استانی/ عاملان جنایت در باغ؛ پای میز محاکمه/ سرقت خودرو در پوشش گشت نامحسوس/ پایان 10 سال کابوس مرد اعدامی/ مرگ مشکوک پسر 21 ساله در تفریح شبانه/ چرخاندن «صمدکُرده» در خیابان های پایتخت/ کمربندهای تریاک لو رفت/ سقوط مرگبار دختر زنجانی با آسانسور/ قتل عروس .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 05:19:26 - منبع: تابناک )
 • تداوم خنکی هوای تهران

  کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه انتظار می رود طی روز آینده در ارتفاعات پایتخت شاهد بارش پراکنده باران باشیم، گفت: روند کاهش دمای هوای تهران فردا نیز ادامه دارد. به گزارش فارس، فریبا گودرزی درباره شرایط جوی کشور اظهار داشت: به سبب بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد از اواخر وقت امروز و .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 05:19:19 - منبع: تابناک )
 • عاملان جنایت در باغ؛ پای میز محاکمه

  سه مرد جوان که به قتل یکی از دوستان شان متهم بودند با رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافتند و با توجه به جنبه عمومی جرم محاکمه شدند. به گزارش شرق، این پرونده با گزارش مردی باغبان به پلیس ورامین تشکیل شد. مرد باغبان، مهر سال84 خبر داد جسدی را در باغش پیدا کرده است. او گفت در حال بیل زدن در باغ بود .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 12:42:53 - منبع: تابناک )
 • سرقت خودرو در پوشش گشت نامحسوس

  اعضای یک باند ماموران قلابی که در پوشش گشت های نامحسوس پلیس راهور، خودروهای گران قیمت شهروندان را به سرقت می بردند در حالی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند که یک متهم نیز در این ارتباط دستگیر شده است. به گزارش خراسان، در پی اعلام چند فقره سرقت خودروهای گرانقیمت در پوشش ماموران گشت نامحسوس پلیس .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 12:42:47 - منبع: تابناک )