تابناک - اجتماعی

 • از سر ناچاری، آموزش پیشگیری از برخورد با «مین» می‌دهیم!

  شاید پاسخ درست عزم ملی برای پاکسازی این مناطق باشد و یا حتی ساخت ابزارهای مدرنی که به کمکشان می توان مین روبی کرد ولی وقتی هیچ کدام از این پاسخ ها نباشد چه؟ اینجاست که راهکار عجیب و غریبی که مدیران بهزیستی به کار گرفته اند و چندین سال از اجرایش می گذرد، قابل تقدیر به نظر خواهد رسید! (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 10:11:24 - منبع: تابناک )
 • توضیحات اژه‌ای درباره بازداشت جراح در ممسنی و قتل پزشک در اردبیل

  در این بین صحبتهایی بین بازپرس پرونده و افسر نیروی انتظامی که در آنجا حضور داشته با آن پزشک معالج رد و بدل می شود اما اینکه آن صحبتها دقیقاً چه چیزی بوده در حال بررسی ولی اظهار شده که آن خانم مطالبی گفته که اگر به اثبات برسد، حتماً صحیح نبوده و قابل پیگیری است؛ البته اینجانب در حال حاضر قضاوتی .. (ادامه)

  (6 ساعت پیش - ساعت 10:11:22 - منبع: تابناک )
 • 3 پرونده جنايي دريک شب پرماجرا

  3 پرونده جنایی در حالی طی حدود 12ساعت مقابل قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد که مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی شب پرماجرایی را پشت سر گذاشتند. به گزارش خراسان، این ماجراهای جنایی از شب سه شنبه گذشته هنگامی آغاز شد که قاضی ویژه قتل عمد در حال مطالعه دقیق پرونده دختر .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:59:04 - منبع: تابناک )
 • درخواست طلاق يك روز پس از ازدواج

  مرد 70 ساله یک روز بعد از ازدواجش درخواست طلاق داد. به گزارش مردم سالاری، چندی پیش مرد مسن به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. وی در خصوص علت آن به قاضی گفت: تنها یک روز است که با همسرم ازدواج کرده ام. در سن 70 سالگی تنها شده بودم و نیاز به همدم داشتم. می خواستم با زنی ازدواج کنم که در .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:59:02 - منبع: تابناک )
 • خودکشی جوان 22 ساله در مجتمع الماس شرق

  جوانی 22 ساله در مجتمع تجاری الماس شرق دست به خودکشی زد و موجب وحشت گردشگران و افرادی که برای خرید به این مجتمع رفته بودند، شد. به گزارش فرهیختگان، این مرد شامگاه دوشنبه خودش را از طبقه سوم مجتمع تجاری الماس شرق در منطقه گردشگری سپاد به پایین انداخت و موجب ترس و وحشت مغازه داران و افرادی که .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:58:57 - منبع: تابناک )
 • سريال كلاهبرداري‌هاي كارمند اخراجي تمام شد

  داشتن اطلاعات کافی درباره نحوه انشعاب آب شهری سبب شد تا کارمند اخراجی سازمان آب نقشه کلاهبرداری از مالکان ساختمان های در حال ساخت را طراحی و اجرا کند. این مرد هر چند موفق شد از این راه پول زیادی به جیب بزند اما کارآگاهان پلیس آگاهی او را بازداشت کردند. به گزارش جوان، اولین شکایت علیه این مرد 26 .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:58:55 - منبع: تابناک )
 • از ‌ميهماني‌هاي هر شب همسرم خسته شد‌ه‌ام

  مرد جوان زمانیکه دید هر شب باید به میهمانی برود تصمیم به جدایی گرفت. به گزارش آرمان، چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درباره علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی باور کنید از دست رفتارهای همسرم واقعا ناراحت و عصبانی هستم. دیگر نمی توانم او را تحمل کنم و می خواهم از .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:58:52 - منبع: تابناک )
 • سرقت جواهرات زنان مسن

  سارقانی که طلاجات زنان سالخورده نطنز را سرقت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش اعتماد، سرهنگ علی بنی آدمی، فرمانده انتظامی نطنز گفت: در هفته جاری در برخی نقاط شهر بادرود سارقان در فرصت مناسب با وسیله نقلیه سواری با شگردهای خاصی اقدام به فریب زنان سالخورده و سرقت طلاجات آنان می کردند. .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:58:51 - منبع: تابناک )
 • مأموریت دستگاه قضا برای جراحی یک اشکال در بدنه خودش!

  هاشمی با بیان اینکه آملی لاریجانی از این موضوع متأثر شد، گفت: «الحمدلله مشکل حل شد، البته استیفای حقوق آن جراح وظیفه شناس به قوت خود باقی است و خواسته ما از آیت الله آملی این است که این استیفا عملی و اجرایی شود که من مطمئن هستم این موضوع محقق می شود»؛ حال آنکه می دانیم رئیس دستگاه قضا برای .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:58:48 - منبع: تابناک )
 • شکار سیاه اینترنتی در نقش زن دلشکسته

  یک مرد که در یک گروه با اسم مستعار «دلشکسته» با زن جوانی چت می کرد و قصد اخاذی داشت دستگیر شد. به گزارش ایران، رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی گفت: زنی 26 ساله نزد پلیس ادعا کرده مدتی پیش در یکی از گروه های لاین که بیش از 100 زن در آن عضو بودند، وارد شده و شخصی به نام «دلشکسته» که در همان گروه عضو .. (ادامه)

  (9 ساعت پیش - ساعت 06:58:47 - منبع: تابناک )