فرارو

 • طرح شکایت از اوباما تصویب شد

  مجلس نمایندگان آمریکا طرح شکایت از باراک اوباما رئیس جمهور این کشور را تصویب کرد. به گزارش سی ان ان، مجلس نمایندگان آمریکا که در روزهای اخیر بشدت دچار اختلاف و دودستگی شده بود روز گذشته به لایحه ارائه شده توسط نمایندگان جمهوریخواه درباره طرح شکایت علیه باراک اوباما را از تصویب .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:43 - منبع: فرارو )
 • رونمایی از پوستر وسترن جدید «تارانتینو»

  پوستر فیلم وسترن «هشت نفرت انگیز» جدیدترین پروژه سینمایی «کوئنتین تارانتینو» منتشر شد. به گزارش ایسنا، «کوئنتین تارانتینو»، کارگردان سرشناس هالیوودی که پس جنجال های فراوان سرانجام تصمیم به ساخت وسترن «هشت نفرت انگیز» گرفت، جدیدترین پوستر این فیلم سینمایی را که مراحل ساخت آن در چند ماه آینده .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:39 - منبع: فرارو )
 • رگبار و رعد و برق میزبان مسافران شمال

  استان های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات رشته کوه البرز در روزهای آینده با رگبار و رعد و برق و وزش باد مواجه خواهند شد. به گزارش مهر، در روزهای آینده استان های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات رشته کوه البرز در برخی ساعات شاهد رگبار و رعد وبرق و وزش باد خواهد بود. برپایه این گزارش، در استان های هرمزگان، .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:37 - منبع: فرارو )
 • حکم داعش برای دختران موصل

  گروه تکفیری داعش در موصل همچنان به اجرای قوانین و برنامه های خاص خود ادامه می دهد؛ به طوریکه در آخرین اقدامات خود این گروه تروریستی از ساکنان این شهر خواسته دخترانشان را به عقد اعضای داعش در بیاورند! (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:35 - منبع: فرارو )
 • هوای اردبیل مسافران را شادمان کرد

  هوای دلپذیر و خیلی خنک اردبیل بسیاری از مسافران تابستانی را که از اقصی نقاط کشور به این استان آمده اند؛ شادمان کرد. بسیاری از گردشگران بویژه آنهایی که برای نخستین بار به این استان سفر کرده اند از مشاهده هوای لطیف و دل انگیز در این فصل سال شگفت زده شدند. فریبا رحیمی در منطقه جنگلی فندقلو در .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:33 - منبع: فرارو )
 • رییس جمهوری اتریش به ایران سفر می‌کند

  زمان احتمالی سفر رییس جمهوری اتریش به تهران با توجه به تمدید چهار ماهه مذاکرات هسته ای بین ایران و 1+5، ماه نوامبر اعلام شد. خبرگزاری اتریش (آپا) که این خبر را اعلام کرده، افزوده است: تمدید مذاکرات هسته ای، سفر هاینس فیشر به ایران را به تعویق انداخت. رییس جمهوری اتریش پیشتر اعلام کرده بود که .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:31 - منبع: فرارو )
 • آیکان حکم دادگاه آمریکا علیه ایران را رد کرد

  موسسه آیکان که مدیریت تخصیص دامنه های اینترنتی کشورها را در اختیار دارد، در پاسخ به رای دادگاه فدرال آمریکا علیه دامنه های اینترنتی ایران اعلام و تصریح کرد که دامنه های اینترنتی ایران «دارایی» نیست و نمی توان آنها را توقیف یا مصادره کرد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:26 - منبع: فرارو )
 • (تصویر) گریه مقام سازمان ملل برای کودکان غزه

  یک سخنگوی سازمان ملل در مصاحبه خبری برای توضیح ابعاد حمله رژیم صهیونیستی به یک مدرسه تحت پوشش این سازمان، با وجود تلاش بسیار برای خویشتنداری، مقابل دوربین گریست. به گزارش ایرنا، «گریس گانس» مقام سازمان ملل متحد در مصاحبه با شبکه الجزیره عربی پس از اینکه نتوانست مانع گریه خود شود، با قراردادن .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:24 - منبع: فرارو )
 • روسیه نوسازی روابط با آمریکا را منتفی اعلام کرد

  سرگی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: نوسازی روابط روسیه و آمریکا به دلیل زیاده روی های واشنگتن منتفی است. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:23 - منبع: فرارو )
 • دلیل برکناری افشین قطبی اعلام شد

  مدیر تیم شیمیزو اس پالس ژاپن دلایل برکناری افشین قطبی را اعلام کرد و از این مربی ایرانی به خاطر سه سال زحمت در تیم شیمیزو تشکر کرد. روز سه شنبه گذشته بود که افشین قطبی سرمربی ایرانی تیم شیمیزو اس پالس ژاپن به خاطر کسب نتایج ضعیف بعد از حدود سه سال از سمت خود در این تیم برکنار شد و مسئولان این .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 04:18:21 - منبع: فرارو )