فرارو

 • مختاباد اظهارات علی رهبری را تکذیب کرد

  رییس کمیته هنر شورای اسلامی شهر تهران به اظهارات روز گذشته مدیر هنری ارکستر سمفونیک تهران درباره حضور وی در وین و دعوت از ارکستر فیلارمونیک وین، پاسخ داد. عبدالحسین مختاباد در گفتگو با خبرنگار مهر این موضوع که نقل شده وی از ارکستر فیلارمونیک وین برای اجرا در ایران دعوت کرده است تکذیب کرد و گفت: .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:29 - منبع: فرارو )
 • آملی‌لاریجانی با درخواست وزیر بهداشت موافقت کرد

  وزیر بهداشت از موافقت رئیس قوه قضائیه پیرامون مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران خبر داد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:26 - منبع: فرارو )
 • (تصاویر) برخورد خودرو 1.5 میلیون دلاری با تیر برق

  روز گذشته یک دستگاه خودرو آستون مارتین دی بی فایو در اطراف فرودگاه لندن دچار سانحه شد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:22 - منبع: فرارو )
 • علت مرگ ملا عمر چه بود؟

  یک منبع آگاه در دولت وحدت ملی گفت: مقامات پاکستانی رسماً خبر مرگ ملاعمر را تأیید کرده و به مسئولان دولت افغانستان اطلاع داده اند. به گزارش فارس به نقل از صفحه توییتر روزنامه اطلاعات روز، این منبع آگاه به اطلاعات روز گفت: مقامات پاکستانی رسماً خبر مرگ ملاعمر را تأیید کرده و به مسئولان دولت وحدت .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:20 - منبع: فرارو )
 • هاشمی: حل مساله هسته‌ای یکی از آرزوهایم بود

  رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این نکته که یکی از برنامه هایم برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری، حل مسأله هسته ای بود، گفت: خدا را شکر که آن آرزوی من و اکثریت مردم ایران محقق شد. به گزارش ایرنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله هاشمی رفسنجانی چهارشنبه در دیدار رییس، .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:18 - منبع: فرارو )
 • زنگنه: فصل جدیدی از همکاری با توتال آغاز می شود

  وزیر نفت گفت: فصل جدیدی از همکاری با شرکت توتال فرانسه برای توسعه میدانهای نفتی ایران آغاز خواهد شد. به گزارش ایرنا، بیژن زنگنه عصر چهارشنبه در حاشیه دیدار با لوران فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه در جمع خبرنگاران درباره مهمترین محور مذاکرات دو کشور، اظهار داشت: توتال بیش از ٢٠ سال در توسعه پروژه .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:17 - منبع: فرارو )
 • بررسی متن برجام در شورای عالی امنیت ملی

  سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: متن جمع بندی پایانی مذاکرات هسته ای (برجام) در جلسات نوبه ای و فوق العاده شورای عالی در دست بررسی است. به گزارش ایرنا، کیوان خسروی با اعلام این خبر و با اشاره به ماهیت پرونده مذاکرات هسته ای که اصلی ترین پرونده امنیت ملی در 10 سال گذشته بوده است افزود: بررسی .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:15 - منبع: فرارو )
 • زریبافان از پاسخگویی طفره رفت

  تهران- ایرنا- رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت دهم بدون تکذیب انجام اختلاس در زمان مدیریتش در این بنیاد، با طفره رفتن از پاسخی روشن به ابهامات در این زمینه گفت: بگذارید هیات تحقیق و تفحص مجلس کار خود را انجام دهد. مسعود زریبافان روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا درباره تحقیق و تفحص .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:14 - منبع: فرارو )
 • رییس پژو: مذاکرات ایران و پژو دوستانه نیست

  پژو که در اوایل سال 1391 به بهانه تحریم ها با زیرپا گذاشتن قرارداد فی مابین، همکاری های دوجانبه را کاملا قطع و ایران را ترک کرد، اکنون دست پیش گرفته و می گوید احساسات ضدفرانسوی بر مذاکراتش با شریک ایرانی برای تولید مشترک لطمه می زند! به گزارش ایسنا، رویترز به نقل از کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:12 - منبع: فرارو )
 • تعبیر دوکلمه ای فابیوس از سفرش به ایران

  وزیر امورخارجه فرانسه گفت : اگر قرار باشد معنای این سفر را خلاصه کنم ، در دو کلمه می توانم به آن اشاره کنم؛ کلمه اول 'احترام' و کلمه دوم 'از سرگیری' است؛ احترامی که دو ملت به یکدیگر دارند و از سرگیری روابط در همه زمینه ها. به گزارش ایرنا، لوران فابیوس عصر امروز -چهارشنبه- در دیدار با معصومه .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 09:01:10 - منبع: فرارو )