فرارو

 • حباب در قیمت وام مسکن؟

  قیمت اوراق تسهیلات خرید مسکن در یک ماه گذشته که بازار معاملات ملک در تعطیلی اول سال قرار داشت و سایر بازارها نیز کم وبیش در رکود بودند، با شیب تند افزایش پیدا کرد و در حال حاضر نیز مطابق تحلیل کارشناسان، سطح کنونی نرخ اوراق مسکن نه تنها مناسب خرید های مصرفی نیست، بلکه تحت تاثیر «جو روانی» تازه .. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 08:04:29 - منبع: فرارو )
 • مرز «رازداری بانکی» کجاست؟

  رازداری بانکی، یکی از اصول اساسی بانکداری در دنیای امروز است و می توان گفت که هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که رازداری بانکی را به طور اصولی مورد قبول قرار نداده باشد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 08:04:26 - منبع: فرارو )
 • قیمت خودروهای داخلی در بازار

  (1 ساعت پیش - ساعت 08:04:21 - منبع: فرارو )
 • افزایش قیمت آهن و سونامی بازار

  با آنکه در طول دو هفته گذشته بازار فولاد به طور مداوم با افت و خیز قیمت ها همراه بوده، از اوایل هفته جاری اما بهای آهن آلات دیگر رنگ کاهش به خود ندیده و روزانه رشد چند درصدی را تجربه کرده است. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 08:04:18 - منبع: فرارو )
 • تحلیل بازار خودرو در هفته گذشته

  بازار خودرو طی هفته جاری نسبت به سال های قبل وضعیت متفاوتی دارد؛ به گونه ای که قیمت ها در بازاری خالی از مشتری، همچنان روندی صعودی دارد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 08:04:14 - منبع: فرارو )
 • تهدید حسینیان به انتشار فیلم مجلس زنانه!

  انگار «بگم بگم»های احمدی نژادی به یاران قدیمی اش ارث رسیده است. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 08:04:13 - منبع: فرارو )
 • استقبال زاهدانی‌ها از روحانی، بازگشت از پای چوبه دار، تجمع اعتراضی‌آمیز ارامنه، مراسم عروسی محلی و ...

  سخنرانی رئیس جمهوری در جمع مردم زاهدان. (ایرنا) سخنرانی رئیس جمهوری در جمع مردم زاهدان. (ایرنا) دیدارهای روحانی در زاهدان. (ایرنا) مراسم ختم حجت الاسلام علی اکبر صادقی. (باشگاه خبرنگاران) همایش تصویر قلم. (تسنیم) بخشش پای چوبه دار. (ایسنا) بخشش پای چوبه دار. (ایسنا) جلسه شورای اسلامی شهر .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 05:49:36 - منبع: فرارو )
 • (تصاویر) برندگان جایزه عکاسی پولیتزر 2014

  فرارو- مسئولین بنیاد پولیتزر در دانشگاه کلمبیا اعلام کردند "تایلر هاکس" و "جاش هانر" که هر دو از عکاسان نیویورک تایمز هستند موفق شدند جایزه این بنیاد را در سال ۲۰۱۴ در دو بخش خبر لحظه ای و عکاسی فیچر به دست بیاوردند. به گزارش سرویس عکس فرارو، در بخش خبر لحظه ای "تایلر هاکس" با مجموعه «قتل عام .. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 05:49:28 - منبع: فرارو )
 • (تصاوير) غرق شدن کشتی در كره‌جنوبی

  درپی غرق شدن یک کشتی مسافر بری کره جنوبی با 477 مسافر و خدمه در سواحل این کشور، تاکنون 368 نفر نجات یافته و دو تن جان باختند. اکثر مسافران کشتی، دانش آموزان دبیرستانی بوده، که برای سفر آموزشی عازم جزیره جیجو بودند. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 05:49:22 - منبع: فرارو )
 • شب شیرین ایرانی ها در آسیا

  در آخرین روز از بازی های گروهی لیگ قهرمانان آسیا نماینده های کشورمان خوب ظاهر شدند؛ استقلال در تهران تیم قطری الریان را برد و تیم فولاد هم در دیداری یک طرفه در عربستان از سد تیم الفتح گذشت. (ادامه)

  (7 ساعت پیش - ساعت 01:57:14 - منبع: فرارو )