فرارو

 • (تصاویر) آشپزخانه حجاج ایرانی در عربستان

  هر سال ده ها هزار نفر زائر ایرانی در سرزمین وحی، روزانه سه وعده غذا در هتل های محل اقامتشان می خورند. این رقم گاه تا بالای 100هزار نفر هم رسیده اما در میان 160 کشور شرکت کننده، ایران جزو معدود کشورهایی است که دو وعده غذای گرم در هر روز به اعضای کاروان هایش می دهد. ضمن آن که محوریت غذاها بر .. (ادامه)

  (52 دقیقه پیش - ساعت 03:03:29 - منبع: فرارو )
 • (تصاویر) سرگردانی مسافران قطار تهران-اهواز

  به علت خروج تعدادی واگن باری در خط ریلی خوزستان ، این مسیر از شب گذشته بسته شده است. عدم رسیدگی مناسب به این موضوع در شب گذشته ،باعث سرگردانی مسافران در ایستگاه اراک شده است. تصاویر عادل عزیزی عکاس خبرگزاری ایسنا را می بینید. (ادامه)

  (52 دقیقه پیش - ساعت 03:03:23 - منبع: فرارو )
 • محصولات جدید وزارت دفاع رونمایی شد +(تصاویر)

  با حضور سردار سرتیپ حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سامانه راکتی پرتاب کننده راکت فلق و نخستین خودروی تاکتیکی 8×8 با نام ظفر در سازمان صنایع دفاع رونمایی شد. در حاشیه مراسم رونمایی از این دستاوردهای مهم دفاعی ، سردار سرتیپ حسین دهقان طی سخنانی اظهار داشت: سامانه راکتی فلق یکی از .. (ادامه)

  (52 دقیقه پیش - ساعت 03:03:19 - منبع: فرارو )
 • جزئیات لایحه اصلاح قانون بانکداری بدون ربا

  محمد نقی نظرپور، عضو شورای فقهی بانک مرکزی، با اشاره به جزئیات اصلاحیه قانون بانکداری بدون ربا برخی از مهم ترین اصلاحات انجام شده را تغییر نوع سپرده ها، رابطه بانک و مشتری، طراحی ابزارهای جدید پولی، حذف فروش اقساطی، تاکید بر اعتبارسنجی مشتریان و اصلاح جریمه دیرکرد عنوان کرد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 02:47:23 - منبع: فرارو )
 • سرانجام بیکاری چه می‌شود؟

  موضوع بیکاری درحال حاضر یکی از گلوگاههای اساسی در برنامه های اقتصادی کشور است که در شرایط رکود بر دامنه آن می افزاید (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 02:47:18 - منبع: فرارو )
 • چرایی چرخش آرژانتین به سمت ایران

  اگر نگاهی به روابط ایران و آرژانتین داشته باشیم، درمی‎یابیم که روابط دو کشور بعد از انقلاب، همواره خوب و در حال توسعه بوده است؛ اما بعد از جریان انفجار آمیا (مرکز یهودیان آرژانتین)، محافل صهیونیستی و آمریکایی، ایران را متهم به این ماجرا کردند. (ادامه)

  (4 ساعت پیش - ساعت 11:13:37 - منبع: فرارو )
 • منطقه ممنوعه وام‌دهی بانک‌ها

  معاون نظارتی بانک مرکزی یکی از دلایل فشارهایی را که اخیرا به بانک ها و بانک مرکزی وارد می شود، این موضوع دانست که به دلیل عبور اقتصاد از رکود و ورود به مرحله رونق، بنگاه های اقتصادی نیاز بیشتری به تامین مالی دارند و به خاطر اینکه بانک ها به عنوان تنها راه تامین مالی در ایران شناخته می شوند، تصور .. (ادامه)

  (4 ساعت پیش - ساعت 11:13:34 - منبع: فرارو )
 • انصار حزب الله: به تذکر زبانی اکتفا نمی‌کنیم

  «انصار حزب الله» که هفته گذشته اعلام کرد فعلا از حضور سازمانی در خیابان ها برای امربه معروف و نهی ازمنکر صرفنظر کرده، همچنان پروژه جذب و آموزش نیروهای داوطلب را ادامه می دهد. (ادامه)

  (4 ساعت پیش - ساعت 11:13:32 - منبع: فرارو )
 • مصباح منهای پایداری

  اصولگرایان، «پایداری»ها را وارد بازی وحدت و ائتلاف می کنند یا نه؟ به این سوال این روزها پاسخ های متناقضی داده شده است. اگرچه به نظر می رسد، نوحزبی های «پایداری» برای نقش آفرینی در اردوگاه اصولگرایان برنامه دارند و برای همین هم به سرعت از «جبهه» به «حزب» نقل مکان کردند اما از آن سو هم نشانه های .. (ادامه)

  (4 ساعت پیش - ساعت 11:13:30 - منبع: فرارو )
 • گوسفندهای عید قربان با وزن کاذب

  عید قربان نزدیک است. کم کم سروکله گوسفندان در نقاط مختلف شهر پیدا می شود. مسوولان می گویند امسال 60 هزار راس گوسفند ذبح می شود. (ادامه)

  (4 ساعت پیش - ساعت 11:13:27 - منبع: فرارو )