فرارو

 • داعش کاخ‌های صدام را ویران کرد

  گروه تروریستی داعش امروز( پنجشنبه) نه کاخ مربوط به صدام حسین، دیکتاتور پیشین عراق را در شهر تکریت با بمب منفجر کرد. به گزارش واحد مرکزی خبر، به نقل از خبرگزاری شین هوا یک مقام امنیتی دولت عراق اعلام کرد: ستیزه جویان چندین بمب را در این کاخ ها کار گذاشتند و آنها را منفجر کردند. در مجموع 76 کاخ، .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:34 - منبع: فرارو )
 • مخترع لیزر و برنده نوبل درگذشت

  برنده جایزه نوبل فیزیک 1964 برای ابداع لیزر که علم، پزشکی، مخابرات و تفریحات را متحول کرد، در سن 99 سالگی درگذشت. به گزارش ایسنا، چارلز تاونز به عنوان یکی از برندگان جایزه نوبل فیزیک و استاد دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، ابتدا ایده میزر (نسخه اولیه لیزر ) را مطرح کرد که به تغییر مسیر فناوری، .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:27 - منبع: فرارو )
 • شهادت ‌2‌ مامور‌ پلیس در‌ شهرستان‌ لالی

  جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از شهادت دو مامور نیروی انتظامی در درگیری مسلحانه در شهرستان لالی خبر داد. به گزارش مهر، سرهنگ سید محمد صالحی اظهار داشت: امروز در پی شناسایی دو سارق شرور و سابقه دار در شهرستان لالی، ماموران جهت دستگیری سارقان وارد عمل شدند که طی تعقیب و گریز سارقان وارد منزلی .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:26 - منبع: فرارو )
 • بندر بن‌سلطان و فرزند ملک‌عبدالله برکنار شدند

  پادشاهی عربستان با صدور فرمان هایی، تغییرات اساسی در ارکان قدرت این کشور ایجاد کرد که مهمترین آنها، برکناری فرزند ملک عبدالله و بندر بن سلطان است. به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری رسمی عربستان از فرمان های جدید سلمان بن عبدالعزیز پادشاه جدید عربستان خبر داد که تغییرات اساسی در ترکیب کابینه این .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:24 - منبع: فرارو )
 • نقش "محمد بن نایف" در عربستان جدید

  یک رسانه عرب زبان با اشاره به انتقال قدرت در عربستان و انتخاب محمد بن نایف به عنوان جانشین ولیعهد به نقش وی در ترسیم سیاست خارجی این کشور پرداخته است. به گزارش تسنیم، روزنامه الشعب با اشاره به تغییر و تحولات جدید در عربستان آورده است: انتخاب محمد بن نایف به عنوان ولیعد در عربستان پس از مرگ ملک .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:21 - منبع: فرارو )
 • (فیلم) سردار سلیمانی بر مزار جهاد مغنیه

  سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر سر مزار شهید جهاد مغنیه حاضر شد. به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری المیادین، سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر سر مزار شهید جهاد مغنیه در منطقه ضاحیه در جنوب بیروت حاضر شد. شهید جهاد مغنیه، .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:19 - منبع: فرارو )
 • سردار آزمون: قلعه‌نويي کاشف من نبود

  مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: قلعه نویی کاشف من نبود. ایشان بزرگ ماست، من یک یا دو بازی در تیم ایشان حضور داشتم اما کاشف من اکبر محمدی بوده است. سردار آزمون با حضور در برنامه بعضی ها صحبت هایی را پیرامون حضور در فوتبال و شرایط تیم ملی در استرالیا و... مطرح کرد. به گزارش فارس، وی درباره .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:18 - منبع: فرارو )
 • تصویب طرح ضدایرانی در کمیته بانکی سنا

  طرح دو سناتور آمریکایی برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران در صورت عدم توفیق مذاکرات هسته ای در کمیته بانکی این نهاد رأی آورد. به گزارش فارس به نقل از المانیتور، طرح سناتور کرک و سناتور منندز برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای تا آخر ژوئن (9 تیر)، در .. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 09:17:13 - منبع: فرارو )
 • روزهای آرام «دلار»

  فرارو- این هفته برای دلار هفته ای آرام بود. آرامشی که از اواخر هفته گذشته آغاز شده بود. کارشناسان دلیل اصلی آن را ابلاغیه جدید بانک مرکزی اعلام کردند. دلار هفته را با قیمت 3465 تومان آغاز کرد و با دامنه تغییرات اندکی با قیمت 3461 تومان به پایان برد. به گزارش فرارو، در پی انتشار آخرین دستورالعمل .. (ادامه)

  (11 ساعت پیش - ساعت 11:42:23 - منبع: فرارو )
 • قیمت خودروهای پرفروش داخلی و خارجی

  بازار خودرو این هفته را نیز با سکون قیمتی و در حالیکه بازار شاهد رونقی در معاملات نبود، پشت سر گذاشت. به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ بازار خودرو همچنان شاهد سردی معاملات است و حتی ترفندهای خودروسازان برای تحریک بازار راهی از پیش نبرد. خودروسازان با طرحهایی همچون فروش فوری و اقساطی و پلاک سال جدید .. (ادامه)

  (11 ساعت پیش - ساعت 11:42:20 - منبع: فرارو )