فرارو

 • کشف انبار مخفی خمپاره و گلوله منحنی‌زن در تهران!

  معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران گفت: در پی ریزش چاه در یک ساختمان قدیمی در خیابان شهید فکوری مقادیر قابل توجهی مهمات مستهلک در این مکان پیدا شد. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:16 - منبع: فرارو )
 • درخواست 132میلیونی داعش برای آزادی خبرنگار

  گلوبال پست، وبسایت خبری کارفرمای جیمز فولی، خبرنگار مقتول آمریکایی، اعلام کرده است که شبه نظامیان داعش برای آزادی این خبرنگار ۱۳۲ میلیون دلار باج خواسته بودند. فیلیپ بالبونی، مدیرعامل گلوبال پست، گفته است که داعش سال میلادی گذشته برای آزادی فولی درخواست پول کرده بودند. فولی خبرنگار آزاد بود و .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:14 - منبع: فرارو )
 • داوداوغلو به عنوان نخست‌وزیر ترکیه معرفی شد

  ˈرجب طیب اردوغانˈ نخست وزیر ترکیه لحظاتی پیش اعلام کرد که ˈاحمد داود اوغلوˈ رهبری جدید حزب حاکم عدالت وتوسعه و نخست وزیری موقت ترکیه را برعهده خواهد داشت. به گزارش ایرنا، اردوغان درپایان نشست عصرپنجشنبه شورای اجرایی حزب حاکم عدالت وتوسعه با اعلام این مطلب افزود: کنگره سراسری فوق العاده این .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:13 - منبع: فرارو )
 • افزایش میلیونی کاربران اینترنت پرسرعت

  معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از سال گذشته تاکنون سه میلیون نفر در سطح کشور به استفاده کنندگان اینترنت پر سرعت اضافه شده اند. محمود خسروی در نشست با مدیران و فعالان حوزه ICT اظهار کرد: با توجه به مرز مشترک آذربایجان غربی با کشور ترکیه که راه ارتباطی با اروپا محسوب می شود، سرمایه .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:11 - منبع: فرارو )
 • تب‌ِخونی در آفریقا ۱۳قربانی گرفت

  یک مقام وزارت بهداشت جمهوری دمکراتیک کنگو اعلام کرد: تب خونی با منشأ نامعلوم تاکنون 13 نفر را در شمال غربی این کشور به کام مرگ کشانده است. به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه از کینشازا، دکتر فلیکس کابانگه نومبی گفت: هر 13 نفری که جان خود را از دست داده اند دچار تب، اسهال و استفراغ و در .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:08 - منبع: فرارو )
 • یک هات داگ، ۵۵۰ هزار تومان!

  یک رستوران در ایالت سیاتل آمریکا موفق شده رکورد گران قیمت ترین هات داگ جهان را از آن خود کند. هات داگ تولید شده در این رستوران، 169 دلار قیمت دارد که تقریبا معادل 550 هزار تومان به پول کشورمان است. به گزاش جام جم، رکورد قبلی گران قیمت ترین هات داگ جهان در دست یک رستوران در ایالت کالیفرنیای .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:07 - منبع: فرارو )
 • سرقت لپ‌تاپ نخست‌وزیر بلژیک

  لپ تاپ نخست وزیر بلژیک در بروکسل به سرقت رفت. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه لوفیگارو، الیو دی روپو، نخست وزیر بلژیک بیان کرد که لپ تاپ او در بروکسل به سرقت رفته است. دی روپو اظهار کرد که در کامپیوتر شخصی وی اطلاعاتی از خانواده سلطنتی و مسائل سیاسی بلژیک موجود بوده است. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:04 - منبع: فرارو )
 • تکذیب اظهارات ظریف درباره همکاری با آمریکا

  سخنگوی وزارت خارجه ایران اظهارات منتسب به آقای ظریف درباره همکاری تهران با واشنگتن در عراق را تکذیب کرد. به گزارش تسنیم، مرضیه افخم سخنگوی وزارت خارجه ایران اخبار برخی خبرگزاری ها که از قول محمد جاود ظریف، وزیر خارجه مدعی شده بودند ایران در ازای رفع تحریم ها آماده همکاری با آمریکا در عراق برای .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:03 - منبع: فرارو )
 • زمین لرزه دوباره مورموری را لرزاند

  زمین لرزه به بزرگی 4.3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد روز جمعه منطقه مورموری در استان ایلام را لرزاند. به گزارش ایرنا به نقل از موسسه لرزه نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه در ساعت 03:45:28 بامداد روز جمعه در عمق 8 کیلومتری زمین رخ داده است. این زمین .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:19:01 - منبع: فرارو )
 • سیلاب‌های اخیر به هامون جان داد

  تالاب ها، شریان های حیاتی محیط زیست محسوب می شون که بر اساس نقش گسترده آن ها در حفظ تعادل زیست محیطی به عنوان یکی از حساس ترین منابع طبیعی جهانی مورد توجه قرار گرفته اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حال حاضر حدود 75 میلیون هکتار از آن ها صادر کنواسیون رامسر ثبت شده و سهم ایران از این میان .. (ادامه)

  (1 دقیقه پیش - ساعت 12:18:59 - منبع: فرارو )