فرارو

 • ثروتمند قلابی دختران جوان را اغفال می‌کرد

  مردی که با معرفی خود به عنوان فردی ثروتمند دختران جوان را به بهانه های مختلف فریب می داد و از آنان کلاهبرداری می کرد، بازداشت شد. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:22:18 - منبع: فرارو )
 • سریع القلم: مناظره داخل حاکمیت الزامی است

  شاید کمتر نهادهای تحقیقاتی کشور به بررسی عمقی یک اجلاس بین المللی و یافتن راهبرد ایرانی از داخل آن پرداخته باشند. روز گذشته «مرکز بررسی های استراتژیک نهاد ریاست جمهوری» از محمود سریع القلم به عنوان استاد دانشگاهی که دوره های متعددی در اجلاس اقتصادی داووس حضور یافته، دعوت کرده بود. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:22:17 - منبع: فرارو )
 • کشوری که بچه‌هایش ٤ زبان می‌آموزند

  لوکزامبورگ، کشوری است کوچک با جمعیتی حدود ۵۰۰ هزار نفر. پایتخت این کشور هم «لوکزامبورگ» نامیده می شود و حدود ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد، البته طی روز، این جمعیت به ۱۳۰ هزار نفر افزایش پیدا می کند. ۴۰ هزار نفر از کشورهای همسایه، بلژیک، فرانسه و آلمان برای کار به لوکزامبورگ می آیند و شب ها به کشور خود .. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:22:11 - منبع: فرارو )
 • رئيس شورای شهر كلاچای خانواده‌اش را به آتش کشید!

  رئیس شورای شهر کلاچای که تنها بازمانده حادثه تلخ آتش سوزی خانه اش بود، صبح دیروز راز این آتش سوزی را فاش کرد. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:22:09 - منبع: فرارو )
 • انتخابات بریتانیا: دعوا سر چیست؟

  انتخابات سراسری بریتانیا روز ۷ مه برگزار می شود. آن چه در پی می آید خلاصه ای است از محورهای مهمی که احزاب مختلف بر سر آنها می جنگند. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:22:07 - منبع: فرارو )
 • "دخل آن نازی‌های آشغال را بیاورید!" +(تصاویر)

  سربازان آمریکایی ابتدا فریاد زدند «دخل آن نازی های آشغال را بیاورید!» سپس ده ها نگهبان آلمانی در اردوگاه کار اجباری «داخائو» در آلمان نازی را کشتند. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:22:01 - منبع: فرارو )
 • پزشکیان: به كچل می‌گويند زلفعلی، به کثیف هم پاکدست!

  مسعود پزشکیان یکی از نمایندگان کم حاشیه مجلس شورای اسلامی است اما زمانی که محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد ادعا کرد به 170 کاندیدای مجلس هشتم، پول داده است و برخی سایت ها نام مسعود پزشکیان را در لیست دریافت کننده پول از دولت احمدی نژاد قرار دادند، آرام ننشست. نماینده مردم تبریز، اسکو و آذر .. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:21:59 - منبع: فرارو )
 • (کاریکاتور) چالش دماغ طبیعی!

  در حاشیه داغ شدن چالش حمایت از دماغ طبیعی. نادر رحمانی. قانون (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:21:55 - منبع: فرارو )
 • برای شروع روزهای گرم آماده‌اید؟

  هرچه بیشتر به فصل تابستان نزدیک می شویم، موج گرما بیشتر بر روی سیستم بدنی و روانی ما اثر می گذارد. اوایل ورود به ماه های گرما، با سختی هایی برای افراد همراه است، چراکه بدن افراد با موج جدید تغییرات آب و هوایی روبرو می گردد و مدت زمانی طول می کشد تا به آن عادت کند. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:21:47 - منبع: فرارو )
 • (تصویر) اولين روحانی شهيد مدافع حرم

  یادواره مجاهد شهید حجت الاسلام محمدمهدی مالامیری نخستین شهید روحانی مدافع حرم حضرت زینب(س)، سه شنبه در مسجد اعظم قم برگزار شد. (ادامه)

  (41 دقیقه پیش - ساعت 05:21:44 - منبع: فرارو )