بورس نیوز

 • روحانی: مشکلات مذاکرات 5+1 را بازگو می کنم

  رییس جمهور با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در ماه های گذشته در راستای دستیابی به توافق با ۱+۵ گفت: توافقی که به دست آمد در حقیقت کار بسیار سختی بود و من در آینده مسایل و مشکلات این مذاکرات را برای مردم بازگو می کنم تا برخی که بخاطر منافع حزبی و سیاسی از تلاش فرزندان ملت قدردانی نمی کنند، .. (ادامه)

  (13 ساعت پیش - ساعت 09:02:25 - منبع: بورس نیوز )
 • هیجانی شدن سهامداران در چت روم ها / جو خرید و فروش لحظه ای

  می توان به روند مثبت روز گذشته بورس اشاره کرد،دیروز در حالی سهامداران شاهد افزایش ارزش سهام شرکت های بورسی بودند و بارقه های امید جهت ایجاد رونق در بورس میان آنها ایجاد شده بود که در گفت و گو های انجام شده از طریق نرم افزار های چت از موقتی بودن این روند، افت مجدد شاخص و نیز کاهش دوباره قیمت سهام .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 04:12:30 - منبع: بورس نیوز )
 • اتاق جهاد نکاح تروریست ها ! + تصویر

  SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز: به گزارش «شیعه نیوز»، به تازگی تصویری تحت عنوان اتاق جهاد نکاح در شبکه های مختلف اینترنتی در حال دست به دست شدن است. در تصویر مذکور "عبارت لا اله الا الله محمد رسول الله" که شعار پرچم جبهه النصره است بر روی تشک و بالشت قرار گرفته شده است، منتشر کنندگان این تصویر مدعی .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 04:12:26 - منبع: بورس نیوز )
 • عکس/ سنگ قبر جالب معاون اول هاشمی و خاتمی

  مرحوم کتر حسن ابراهیم حبیبی وزیر ارشاد دولت بازرگان، وزیر علوم و آموزش عالی و پس از آن وزیر دادگستری دولت میرحسین موسوی ، معاون اول در هر دو دولت اکبر هاشمی رفسنجانی و دولت اولِ سید محمد خاتمی بود. حبیبی دارای مدرک دکترای جامعه شناسی و حقوق از دانشگاه سوربون بود. حجت السلام سید محمدعلی ابطحی در .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 04:12:25 - منبع: بورس نیوز )
 • اینها دخترند نه پسر!+تصاویر

  هشت صبح: ورزش بانوان ایرانی همواره کنجکاوی مردم جهان را به دنبال داشته به طوری که رسانه های مختلف ایرانی و خارجی تلاش کرده اند با گزارش های گوناگون به این کنجکاوی پاسخ بدهند. پارکور زنان ایران هم بسیار ساده نشان از آن دارد که زنان ایرانی می توانند با مانتو و روسری از دیواری به دیوار دیگر بپرند .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 04:12:18 - منبع: بورس نیوز )
 • پاشازاده: مجیدی دو بار قهرمانی را از استقلال گرفت

  خبرلایو- مجیدی متاسفانه دوبار به طور ناگهانی از استقلال جدا شد. یک بار زمان مظلومی رفت و یک بار هم زمان قلعه نویی. فرهاد با این رفتارش ۲بار قهرمانی را از استقلال گرفت. بانک ورزش- حالا که فصل استقلال با ناکامی محض به پایان رسیده، شاید بیشتر حواس ها دنبال یافتن مقصر باشد و نقش بازیکنانی که در .. (ادامه)

  (18 ساعت پیش - ساعت 04:12:17 - منبع: بورس نیوز )
 • روسیه: عدم صدور ویزا برای حمید ابوطالبی موجب بهت و حیرت ما شده است

  ایتارتاس نوشت: وزارت خارجه روسیه از امریکا به دلیل عدم صدور ویزا برای سفیر جدید ایران در سازمان ملل انتقاد کرد. به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: تصمیم اخیر مسئولان آمریکایی مبنی بر عدم صدور ویرا برای آقای حمید ابوطالبی سفیر جدید ایران در سازمان ملل سبب بهت و حیرت .. (ادامه)

  (21 ساعت پیش - ساعت 01:18:16 - منبع: بورس نیوز )
 • هفته پرالتهاب بورس تهران

  دنیای اقتصاد: بازار سهام در هفته جاری نوسانات شدیدی را تجربه کرد که در نهایت منجر به افت سنگین 2/4 درصدی شاخص بورس شد. این روند از روز شنبه با افت ملایم قیمت ها آغاز شد، اما در روز یکشنبه با ریزش بیش از دو درصدی شاخص به اوج رسید و سپس با تقویت طرف تقاضا در دو روز گذشته تعادل شکننده ای را به .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۱/۲۸ - ساعت 10:27:19 - منبع: بورس نیوز )
 • بازار و ابهامات چندگانه

  دنیای اقتصاد:این روزها بازار سرمایه با ابهامات فراوانی دست به گریبان است و مشکلاتی را پیش روی خود دارد، مشکلاتی نظیر بالا بودن نرخ سود بانکی و ابهاماتی نظیر اثر هدفمندی یارانه ها برروی صنایع و شرکت ها. این ابهامات تصمیمات سرمایه گذاران را تحت تاثیر قرارداده و حتی با توجه به کاهش قیمت ها ظرف ماه .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۱/۲۸ - ساعت 10:27:17 - منبع: بورس نیوز )
 • هاآرتص:صدام از برنامه هسته‌ای ایران خبر داشت

  روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" در گزارشی مدعی شد، اسناد محرمانه یافت شده در عراق نشان می دهد که صدام از برنامه هسته ای ایران، در اوایل دهه 1990، یعنی 10 سال قبل از فاش کردن آن توسط مخالفان ایرانی (منافقین)، اطلاع داشت. به گزارش العالم؛ "امیر آرون"، تحلیلگر امور راهبردی هاآرتص، در این خصوص نوشت: .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۱/۲۸ - ساعت 10:27:15 - منبع: بورس نیوز )