بورس نیوز

 • آینده‌نگر بازار

  یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم کشور به نمایش گذاشته شده اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت ها براساس شواهد موجود پیش بینی شده اند. بورس به کف حمایتی نزدیک می شود؟ شاخص کل بورس طی روز گذشته با افت .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 08:19:47 - منبع: بورس نیوز )
 • روايت مدیران فروش از بازار

  آغاز عرضه خودرو از سوی خودروسازان، در حال هدایت بازار به سمت تعادلی نسبی است، به طوری که طبق اظهارات برخی از مسوولان شرکت های تولید کننده، تزریق هر روزه خودرو به بازار کاهش قیمت ها را در پی داشته است. خودروسازان از زمان آغاز عرضه خودرو بعد از رفع مشکل شماره گذاری، یعنی 12 روز قبل، هر روز حداکثر .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 08:19:44 - منبع: بورس نیوز )
 • حركت قطار خصوصي‌سازي شتاب گرفت

  جدیدترین خبرها از واگذاری های امسال، از درج آگهی عرضه سهام پنج شرکت دولتی و نیز تصمیم گیری هیات واگذاری در مورد ۶۵ بنگاه دولتی حکایت دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ پس از انتشار فهرست واگذاری های امسال شامل نام 186 شرکت قابل واگذاری در قالب 27 شرکت بسیار بزرگ، 76 شرکت بزرگ، 31 شرکت متوسط و 31 .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 08:19:42 - منبع: بورس نیوز )
 • هیجان یا عقلانیت؛ بورس به چه سمتی می‌رود؟

  هیجان زدگی این روزها در بورس بیداد می کند. گویی همه هر روز برای تجربه یک هیجان تازه وارد تالار می شوند تا اینکه بخواهند با تعقل و دوراندیشی در این بازار پرریسک فعالیت کنند. طبیعتا این گونه معامله گران بیشترین ضرر را از این تفکر معاملاتی خود می خورند. در این گونه زمان ها کمی خونسرد بودن و خوب به .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 08:19:40 - منبع: بورس نیوز )
 • رییس‌جمهور: با «1+5» به توافق می‌رسیم

  رییس جمهوری ابراز امیدواری کرده که مذاکرات ایران با شش قدرت جهانی بر سر پرونده هسته ای کشورمان نتیجه بخش خواهد بود. حسن روحانی گفته «به این دلیل که مصلحت همگان در توافق و بازی برد- برد است، انشاءالله مذاکرات در نهایت به توافق خواهد رسید.» این در حالی است که چهارمین دور از مذاکرات ایران و «1+5» .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 08:19:37 - منبع: بورس نیوز )
 • دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟!

  شاخص کل بورس طی روز جاری با همت سهام شرکت های گروه پتروشیمی توانست با عقب گرد از کانال 77 هزار واحدی با افت بیش از 458 واحدی به مدار 76 هزار واحد نزول کند. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 02:10:01 - منبع: بورس نیوز )
 • هیات فنی آژانس امشب وارد تهران می‌شود

  هیات مذاکره کننده آژانس بین المللی انرژی اتمی امشب به سرپرستی ترو واریو رانتا وارد تهران می شود. به گزارش ایسنا، ایران و آژانس روز سه شنبه مذاکرات یک روزه را درباره ارزیابی و جمع بندی ۱۳ اقدام صورت گرفته در چارچوب همکاری های داوطلبانه ایران با آژانس و نیز بررسی چگونگی و ادامه همکاری ها در آینده .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 02:09:57 - منبع: بورس نیوز )
 • سعي داريم موزه داري را متحول كنيم

  مدیرعامل موسسه فرهنگی موزه های بنیاد مستضعفان طی یک نشست خبری به مناسبت روزملی موزه ها اهم فعالیت های این موسسه را تشریح و موزه ها را متعلق به مردم دانست . محمد رضا جواهری طی این نشست خبری که در موزه زمان برگزار می شد ، در خصوص چگونگی پیدایش گفت: اساس شکل گیری موزه ها باز می گردد به انقلاب های .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 02:09:51 - منبع: بورس نیوز )
 • مصوبات مجمع عادی و فوق العاده "سبهان"

  جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان بهبهان طی روز جاری با حضور بیش از 87 درصد سهامداران در محل خانه معلم رسمیت یافت. براساس گزارش بورس نیوز، هیأت رییسه مجمع تقسیم 9000 ریال سود نقدی به ازای هر سهم را به تصویب رساند. همچنین انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی و سازمان .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 02:09:48 - منبع: بورس نیوز )
 • تهدید های دوست داشتنی تجارت

  شرایط نامساعد اقتصادی حاکم برفضای کسب و کار کشور در طی چند سال اخیر زمینه ساز رخداد وقایع و اتفاقات نامیمونی در حوزه صنعت و تجارت کشور گردید. تا آنجا که عده کثیری از صنعتگران و فعالان حوزه های گوناگون کسب و کار در طی این سالها، عطای فعالیت های اقتصادی و کارآفرینانه را به لقایش بخشیدند و یکی پس .. (ادامه)

  (۱۳۹۳/۲/۳۰ - ساعت 02:09:44 - منبع: بورس نیوز )