افکارنیوز

 • تمجید الهی چگونه است؟

  اگر کسى خدا را بستاید بدان گونه که خود به تمجید خویش پرداخته است چنانچه گرفتار بدبختى و شقاوت باشد، سعادت و نیکبختى نصیب او مى‏ گردد. (ادامه)

  (1 ساعت پیش - ساعت 07:24:11 - منبع: افکارنیوز )
 • دولت ۸.۵ میلیون حقوق بگیر دارد

  جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: در حوزه بازنشستگی به دلیل برهم خوردن تعادل مالی بنگاهها، دولت ۲۵ هزار میلیارد تومان معادل ۱۴ درصد بودجه کل کشور را به عنوان کمک زیان به صندوق های بازنشستگی می پردازد. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:30 - منبع: افکارنیوز )
 • برنامه دولت برای مسکن اقشار ضعیف

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه راه اندازی اولین صندوق زمین و ساختمان ۱۱ سال به طول انجامیده است، از برنامه دولت برای مسکن اقشار ضعیف خبر داد و در ادامه از قضاوت عجولانه مطبوعات درباره برنامه های این وزارتخانه در حوزه مسکن انتقاد کرد. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:27 - منبع: افکارنیوز )
 • ۴ چالش کلیدی نظام بانکی

  وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام اینکه نرخ رشد اقتصادی کشور در سه ماهه اول سال ۹۳ مثبت شده است، کمبود سرمایه، مطالبات معوق بانک ها، بنگاه داری بانک ها و بدهی دولت به نظام بانکی را از مهمترین مشکلات نظام بانکی کشور اعلام کرد. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:24 - منبع: افکارنیوز )
 • ۳ درخواست صنعتگران از بانک‌ها

  معاون حقوقی و امور مجلس وزیر صنعت با بیان اینکه در جلسه شورای گفتگوی استان لرستان با حضور رئیس کل بانک مرکزی اشاره ای به نرخ ارز نداشته ام، گفت: سه درخواست صنعتگران از سیستم بانکی را با سیف مطرح کرده ام. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:20 - منبع: افکارنیوز )
 • تخصیص بودجه میلیاردی مصرف بهینه آب

  وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه باید لفظ خشکسالی را به فراموشی بسپاریم و باید بدانیم که منابع آبی موجود در کشور همین است و با همین شرایط تولید کنیم، گفت:حدود هزار میلیارد تومان اعتبار برای طرح های مدیریت مصرف بهینه آب اختصاص یافت. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:16 - منبع: افکارنیوز )
 • وداع فرودگاه مهرآباد با زائران بیت‌اله ‌الحرام

  پس از گذشت ۶۳ سال، عملیات اعزام زائران خانه خدا از فرودگاه بین المللی مهرآباد به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) منتقل و به این ترتیب فرودگاه خاطره ها با زائران سرزمین وحی خداحافظی می کند. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:12 - منبع: افکارنیوز )
 • کاهش قیمت خودرو منطقی نیست

  نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا از تولید کنندگان قطعات خودرو و افزایش قیمت آنها انتقاد نمی کنید، گفت: باید حرف خودرو سازان را هم گوش دهیم و نباید یک طرفه قضاوت و رفتار کنیم. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:10 - منبع: افکارنیوز )
 • احتمال کاهش قیمت خودرو بیش از این بعید است

  نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس در رابطه با احتمال بازنگری قیمت خودرو نیز گفت: احتمال کاهش قیمت بیش از این بعید است، اما باید با بهبود وضعیت، به سمت واقعی کردن قیمت ها پیش رفت. (ادامه)

  (2 ساعت پیش - ساعت 05:49:08 - منبع: افکارنیوز )
 • راه‌اندازی دانشکده هنرهای ایرانی اسلامی

  رییس کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب اساسنامه دانشکده هنرهای ایرانی اسلامی خبر داد و اعلام کرد که راه اندازی این دانشکده مراحل پایانی اجرایی خود را طی می کند. (ادامه)

  (3 ساعت پیش - ساعت 05:22:34 - منبع: افکارنیوز )