خبرخون

امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : یک دقیقه پیش

خبرهای امروز : 136

پخش صدای ربنای محمدرضا شجریان یک خواست ملی است

خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : سایت خبری موسیقی موج مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:

به گزارش موسیقی موج

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس دهم گفت: من امیدوارم، آرزو می کنم و بسیار علاقه مندم که انشالله اولین روزه امسال ماه رمضانم را حتما با شنیدن آوای دل نشین ربنای استاد شجریان باز کنم.

به گزارش ایلنا، اردشیر نوریان با اشاره به تغییر رئیس سازمان صداوسیما، گفت: صرفا رفتن آقای سرافراز و آمدن آقای عسکری به عنوان رئیس جدید صداوسیما، حلال همه مسائل این سازمان نیست؛ بلکه آنچه باید تغییر کند رویکرد حاکم بر فعالیت های صداوسیما است.

او تاکید کرد: صداوسیما رسانه ای ملی است، یعنی باید منعکس کننده دیدگاه ها، خواسته ها، نظرات، منویات و علایق کل یک ملت باشد و صداوسیما در این حوزه کمی نیازمند اصلاح و ترمیم است.

نوریان ادامه داد: اگر از من بپرسید تا حالا صداوسیما «رسانه ملی» بوده، می گویم نه به صورت کامل. اگر بپرسید در آینده می شود؟ می گویم امیدوارم، من به این امید، امیدوارم.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس دهم با طرح این سوال که «حالا اینکه آقای عسکری می تواند این تحول را ایجاد کند یا خیر؟»، گفت: باید منتظر باشیم ببینیم آیا علی عسکری، بر اساس رویکردهای محمد سرافراز می خواهد حرکت کند؟ اگر اینطور باشد، هیچ اتفاقی نمی افتد. یک شخصی رفته و یک شخص دیگری آمده و فرقی هم نمی کند.

اردشیر نوریان با تاکید بر اینکه منتظر تحول در صداوسیما هستیم، تصریح کرد: امیدوارم آقای عسکری رویکردها و جهت گیری کلی را در صداوسیما عوض کند و انشالله این اتفاق بیفتد.

او همچنین با اشاره به رابطه دولت یازدهم با صداوسیما، گفت: یکی از وظایف ذاتی رسانه ملی، مدیریت رابطه افکار عمومی با دولت است و باید بپذیریم که در گذشته، این مدیریت چندان موفق نبوده است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به بطن جامعه هم که نگاه کنید؛ می بینید که مردم هم این حس را دارند و گاهی هم بیان می کنند که این فاصله بین دولت و رسانه ملی وجود دارد.

نوریان با تاکید بر اینکه هم منافع ملی و هم خواست عمومی ایجاب می کند که فاصله صداوسیما با دولت هر روز کم تر و کم تر شود، گفت: البته فراموش نکنیم که رسانه ملی یک نقش نظارتی و انتقادی هم دارد و از آن نقش هم نباید غافل شویم.

او خاطرنشان کرد: البته گاهی این نقش انتقادی و نظارتی آنقدر پررنگ یا گاهی جهت دار می شود که به این فاصله، دامن می زند و معتقدم باید آن را اصلاح کرد.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس ادامه داد: اینکه انتظار داشته باشیم رسانه ملی نقش نظارتی خود بر عملکرد مسئولان اجرایی را کنار بگذارد توقع درستی نیست، اما در آنجا که این نگاه نظارتی آنقدر غلیظ و گاهی جهت دار و سلیقه ای می شود، توقع اصلاح است و امیدواریم آقای عسکری این اصلاح را در صداوسیما انجام دهد.

وی یادآور شد: من امیدوارم، آرزو می کنم و بسیار علاقه مندم که انشالله اولین روزه امسال ماه رمضانم را حتما با شنیدن آوای دل نشین ربنای استاد شجریان باز کنم.

این نماینده مجلس؛ پخش صدای ربنای محمدرضا شجریان را یک خواست ملی دانست و اظهار امیدواری کرد صداوسیما که خود را در جایگاه رسانه ملی قرار می دهد به خواست ملی مردم ایران نیز توجه داشته باشد.

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است