خبرخون

امروز : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : لحظاتی پیش

خبرهای امروز : 14776

واحد رنگرزی "پرجین" زنجان با دارا بودن پسماندهای ویژه باید تعطیل شود

واحد رنگرزی "پرجین" زنجان با دارا بودن پسماندهای ویژه باید تعطیل شود
خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : پایگاه اطلاع رسانی آناج مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:
واحد رنگرزی
مدیرکل محیط زیست استان زنجان:

واحد رنگرزی "پرجین" زنجان با دارا بودن پسماندهای ویژه باید تعطیل شود

مدیرکل محیط زیست استان زنجان گفت: واحد رنگرزی شرکت نساجی "پرجین" به دلیل آلودگی خروجی فاضلاب آن و داشتن پسماند ویژه باید تعطیل شود.

به گزارش آناج به نقل از تسنیم، سید رضا موسوی امروز در چهل و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: واحد رنگرزی شرکت نساجی "پرجین" به دلیل آلودگی خروجی فاضلاب آن و داشتن پسماند ویژه باید تعطیل شود.

وی با اشاره به رده بندی از شماره یک تا چهار واحدهای صنعتی توسط استانداردهای محیط زیست عنوان کرد: پروانه این واحد در رده چهار بوده و این واحد باید خارج از شهر قرار گیرد.

مدیرکل محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه واحد نساجی پرجین در سال 77 که آغاز به فعالیت کرده در حریم شهر نبوده است، ابراز کرد: پروانه واحد قبلی به این دلیل صادر شده ولی واحد رنگرزی طرح توسعه نبوده بلکه یک واحد جدید است. 

جواد یوسفی، معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان در این جلسه در رابطه با تخریب مسیرهای روستایی گفت: شرکت معدنی جهان نمو شش کیلومتر تخریب کلی راه داشته و سبب خسارت 700 میلیون تومانی شده است.

وی مقصر اصلی تخریب راه های روستایی را پیمانکاران حمل و نقل عنوان کرد و گفت: برخی از پیمانکاران به دلیل مسائل اقتصادی دو برابر حمل بار مجاز، بار را حمل کامیون های حامل مواد معدنی می کنند.

معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه حمل بار کمتر از 20 تن مجاز است، گفت: برخی از شرکت های معدنی این استاندارد را رعایت می کنند و امیدواریم برای جلوگیری از تخریب آتی تناژ مجاز برای کامیون ها رعایت شود.

حسین جعفری، رئیس اداره جهاد کشاورزی استان زنجان در این جلسه با بیان اینکه دیوارکشی برای باغ ها مشکلی نداشته ولی برای زمین های زراعی غیرقانونی است، گفت: یکی از کارخانه ها زمین کشاورزی مجاور را خریداری و دیوارکشی کرده است که این کار غیر قانونی است.

 وی قانون حفظ کاربری را از قوانین صریح عنوان کرد و گفت: به دلیل صراحت این قانون اگر مدیر دستگاه اجرایی اقدام به تغییر کاربری اراضی کشاورزی کند چاره ای جز مراجعه  به مراجع قضایی نداریم.

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است