خبرخون

امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : لحظاتی پیش

خبرهای امروز : 1153

پیکرپاک ۱۵ شهید دوران دفاع مقدس شناسایی شد

پیکرپاک ۱۵ شهید دوران دفاع مقدس شناسایی شد
خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : همشهری آنلاین مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:

به گزارش روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح،اسامی و مشخصات این شهدا بدین شرح اعلام شده است.

 استان خراسان رضوی:

شهید غلامعلی صیدی، فرزند حبیب الله، متولد 1325، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید حسن سلیمانی، فرزند علی اکبر، متولد 1325، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیده است.

شهید محمد جواد حسن زاده فهیمی، فرزند شکرالله، متولد 1344، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید مجید پیاده امرغان، فرزند رمضان، متولد 1343، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیده است.

شهید محمدرضا حیدری، فرزند رحمان، متولد 1343، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال 1363 به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید سید حسین پورمحمدی، فرزند سید حسن، متولد 1345، اعزامی از استان خراسان رضوی که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیده است.

استان خوزستان:

شهید رضا شجاعی، فرزند مندنی، متولد 1341، اعزامی از استان خوزستان که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید سید ماندنی موسوی، فرزند سید حمدالله، متولد 1343، اعزامی از استان خوزستان که در سال 1362 به جنگ اعزام و در عملیات خیبر؛ منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیده است.

شهیدعبدالکریم کجباف، فرزند محمد مهدی، متولد 1346، اعزامی از استان خوزستان که در سال 1365به جنگ اعزام و در عملیات کربلای 4؛ منطقه عملیاتی ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید غلامحسین دیمی، فرزند حسن، متولد 1340، اعزامی از استان خوزستان که در سال 1361 به جنگ اعزام و در عملیات رمضان ؛ منطقه عملیاتی شرق بصره«کتیبان» به شهادت رسیده است.

استان کرمان:

شهید محمدعلی صادقی، فرزند حسن، متولد 1321، اعزامی از استان کرمان که در سال 1363به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید عباس اسدی پورگوکی، فرزند ماشالله، متولد 1337، اعزامی از استان کرمان که در سال 1363 به جنگ اعزام و در عملیات بدر ؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به شهادت رسیده است.

شهید اسماعیل هنری ، فرزند محمدحسین، متولد 1321، اعزامی از استان کرمان که در سال 1363 به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

استان مازندران:

شهید کریم بهمنی، فرزند رجبعلی، متولد 1345، اعزامی از استان مازندران که در سال 1363 به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به شهادت رسیده است.

شهید علی اکبر آویش، فرزند رضا، متولد 1335، اعزامی از استان مازندران که در سال 1365 به جنگ اعزام و در عملیات کربلای4؛ منطقه عملیاتی ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است