به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیدرضا افتخارى در این خصوص گفت: تمدید قرارداد با بازیکنان را آغاز کرده ایم و روز جمعه با امید نورافکن براى دو فصل قراردادش را تمدید کردیم. هواداران نگران نباشند چرا که مذاکره با سایر بازیکنانى که قراردادشان پایان یافته ادامه دارد و به زودى با آنان تمدید خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: بعنوان مثال با امید ابراهیمى به توافق اولیه رسیده ایم و ظرف یکی دو روز آینده رسما با او تمدید خواهیم کرد.

افتخارى همچنین با اشاره به ادامه مذاکره با بازیکنان جدید گفت: اخبار بسیار خوبى براى هواداران داریم و هر چند بی سر و صدا در حال اقدام در نقل و انتقالات هستیم اما بازیکنان ارزشمندى را به خدمت خواهیم گرفت که متعاقبا به اطلاع استقلالی ها خواهیم رساند.

مدیرعامل باشگاه استقلال به حضور مک درموت دستیار کى روش در باشگاه نیز اشاره و گفت: اگر مشکل خاصى پیش نیاید قرارداد با او امروز منعقد مى شود و کارش را بعنوان کمک اقای منصوریان اغاز خواهد کرد.

وى در پایان از تسویه حساب با ساموئل خبر داد و گفت: آخرین قسط او را هفته پیش پرداخت کردیم و عملا با مستثنى کردن پروپیچ که رسیدگى به پرونده اش در CAS یکسال طول خواهد کشید، مطالبات بازیکنان خارجى که پیش از مدیریت من به فیفا رفته بود را تسویه کردیم.