بر اساس گزارش روزنامه «وچرنجی لیست» کرواسی، باشگاه دیناموزاگرب نسبت به جذب مهدی طارمی، ملی پوش پرسپولیس علاقه مند است و این تیم دسته اول کرواسی به دنبال جذب مهاجم گلزن قهرمان لیگ برتر ایران است.

بوژیدار رادوشویچ، دروازه بان کروات پرسپولیس در گفت وگو با سایت «گل» در تمجید  از هم تیمی خود گفت: «پیوستن طارمی به دینامو فوق العاده خواهد بود. مهدی طارمی در حال حاضر به همراه سردار آزمون بزرگترین ستاره های فوتبال ایران هستند. شکی نیست که او مهاجمی واقعی است و از مهاجمان کنونی دینامو یعنی هودزیچ و هنریگوئس بهتر است. قطعاً طارمی می تواند در یک فصل 15 تا 20 گل برای دینامو به ثمر برساند.»

رادوشویچ درباره خصوصیات طارمی گفت: «چطور او را می توانم توصیف کنم؟ طارمی همیشه پشت محوطه حریفان است. او یک گلزن واقعی است. در کنار اینها او بهترین گلزن لیگ برتر ایران، بهترین گلزن لیگ قهرمانان آسیا و یکی از بهترین گلزنان تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 است. طارمی با اختلاف بزرگترین ستاره فوتبال ایران است، بازیکنی که به خاطر محبوبیت بالایی که دارد، حتی نمی تواند به راحتی به خیابان ها برود. این را می دانم که طارمی می خواهد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد.»

طارمی 24 ساله که 19 بازی ملی و 10 گل زده در کارنامه اش دارد، در فصل اخیر در 45 بازی از رقابت های مختلف برای پرسپولیس به میدان رفت و 30 گل به ثمر رساند و 7 پاس گل هم داد.