خبرخون

امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : یک دقیقه پیش

خبرهای امروز : 283

سرکنسول آذربایجان در آمریکا: با اسرائیل روابط دوستانه ای داریم/ سرکنسول اسرائیل در لس آنجلس: خواهان حل مسالمت آمیز مناقشه قره باغ هستیم!

سرکنسول آذربایجان در آمریکا: با اسرائیل روابط دوستانه ای داریم/ سرکنسول اسرائیل در لس آنجلس: خواهان حل مسالمت آمیز مناقشه قره باغ هستیم!
خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : پایگاه اطلاع رسانی آناج مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:
سرکنسول آذربایجان در <a target='_blank' href='http://khabarkhoon.com/Tag/%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7'>آمریکا</a>: با <a target='_blank' href='http://khabarkhoon.com/Tag/%d8%a7%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%a6%db%8c%d9%84'>اسرائیل</a> روابط دوستانه ای داریم/ سرکنسول اسرائیل در لس آنجلس: خواهان حل مسالمت آمیز مناقشه <a target='_blank' href='http://khabarkhoon.com/Tag/%d9%82%d8%b1%d9%87%20%d8%a8%d8%a7%d8%ba'>قره باغ</a> هستیم!
در مراسم گرامیداشت برقراری روابط دیپلماتیک جمهوری آذربایجان و رژیم صهیونیستی مطرح شد؛

سرکنسول آذربایجان در آمریکا: با اسرائیل روابط دوستانه ای داریم/ سرکنسول اسرائیل در لس آنجلس: خواهان حل مسالمت آمیز مناقشه قره باغ هستیم!

در این مراسم که در «کنیسه سینای»، از بانفوذترین مراکز یهودی آمریکا برگزار شد، نسیمی آقایف و سام گروندورگ ، سرکنسول های (جمهوری) آذربایجان و اسرائیل در لس آنجلس به عنوان میهمان اصلی دعوت شده بودند.

گروه بین الملل آناج: رسانه های جمهوری آذربایجان خبر داده اند در این مراسم، 300 میهمان از جمله سرکنسول های کشورهای خارجی در لس آنجلس، نمایندگان متنفذ جامعه یهودیان محلی، روحانیون و اعضای نهادهای انتخاباتی مختلف محلی و نیز نمایندگان بسیاری از جمعیت ها و روسای شرکت های فعال در بخش های مالی و حقوقی و فعالان اجتماعی - سیاسی و روزنامه نگاران حضور داشتند.

 خاخام داوید ولپی، که متنفذترین خاخام آمریکاست، طی سخنانی در این مراسم با یادآوری سفر هیاتی بزرگ از«کنیسه سینای» به جمهوری آذربایجان در سال ۲۰۱۵ گفت این سفر تاثیر زیادی در میهمانان بر جای گذاشت.

خاخام ولپی، روابط نزدیک میان اسرائیل و جمهوری آذربایجان را در جهانی که بحران های بزرگی بر آن حاکم است، الگویی بی نظیر برای دنیا دانست. دانیل شنور، مدیر نمایندگی «کمیته یهودیان آمریکا» در لس آنجلس نیز در این مراسم سخنرانی کرد.

نسیمی آقایف، سرکنسول جمهوری آذربایجان در لس آنجلس با سخنرانی درباره میراث «تساهل» در جمهوری آذربایجان گفت تمامی ادیان و اقوام با جامعه یهودیان در جمهوری آذربایجان روابط دوستانه دارند و این سنت، در برقراری و توسعه مناسبات جمهوری آذربایجان و اسراییل در زمانه کنونی نقش مهمی ایفاء کرده است.

سام گروندورگ، سرکنسول اسرائیل در لس آنجلس نیز گفت مناسبات اسرائیل و جمهوری آذربایجان که بطور مستمر در حال توسعه و ارتقاء است، بر روابط دوستانه و اعتمادآمیز متکی است و ملت اسرائیل از دستاوردهای جمهوری آذربایجان مستقل خوشحال است.

نسیمی آقایف نیز گفت یادآوری ویژه «نسل کشی خوجالی» در سخنرانی روون ریولین، رئیس جمهوری اسرائیل در مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۲۰۱۵ یکی دیگر از نشانه های دوستی جمهوری آذربایجان و اسرائیل است.

سام گروندورگ نیز گفت اسراییل از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان حمایت می کند و خواهان حل مسالمت آمیز مناقشات در منطقه است.

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است