خبرخون

امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : 3 دقیقه پیش

خبرهای امروز : 2073

آموزش بازاریابی محصولات تولیدی عشایر

خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : ایانا مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:

کارگروه طرح آموزش بهره برداران عشایر با حضور اعضاء در محل سالن جلسات سازمان عشایری ایران تشکیل جلسه داد.

به گزارش ایانا از مؤسسه آموزش عالی علمی - کاربردی و مهارتی جهاد کشاورزی، مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران با اشاره به تصمیمات کمیته راهبردی خدمات آموزشی و فرهنگی عشایری اظهار داشت: کارگروه طرح آموزش بهره برداران عشایر با حضور نمایندگان مؤسسه، معاونت ترویج، معاون و جمعی از مدیران سازمان عشایری برای بررسی و عملیاتی کردن آموزش های بهره برداران عشایر و تهیه و تولید بسته های آموزشی برگزار شد.

محسن آرزو افزود: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر اعضاء مقرر شد سازمان عشایری نیازهای پژوهشی خود را به مؤسسه اعلام کند تا در دو زمینه نیازسنجی و اثربخشی دوره های آموزش بهره برداران عشایر پروژه هایی تعریف و اجرا شود.

وی با بیان اینکه در این نشست همچنین قرار شد آمار مربوط به تعداد سایت های الگویی، تعاونی ها و تشکل ها، صندوق های اعتباری خُرد زنان، آمار مددکاران و تسهیل گران همراه با تعداد نفرات عضو برای تصمیم گیری در خصوص تشخیص و تعیین مخاطبان آموزش به عشایری به دفتر آموزش بهره برداران مؤسسه اعلام شود، یادآور شد:از تصمیمات دیگر این نشست این بود که سایر دوره های جدید نظیر بازاریابی محصولات تولیدی عشایر در زمینه گوشت، لبنیات و...، صنایع دستی، گیاهان دارویی، تغذیه دام با مواد کنسانتره توسط سازمان عشایری احصاء و به دفتر آموزش بهره برداران مؤسسه اعلام شود.

مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران در پایان گفت: همچنین در این جلسه تأکید شد تا سازمان عشایری نیاز خود به تهیه بروشور، فیلم و اپلیکیشن در قالب بسته های آموزشی را به معاونت ترویج برای تهیه اعلام کند.


نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است