خبرخون

امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : یک دقیقه پیش

خبرهای امروز : 1555

صلابت قدم های مرزنشینان قصرشیرین و خلق حماسه ای دیگر در انتخابات

صلابت قدم های مرزنشینان قصرشیرین و خلق حماسه ای دیگر در انتخابات

قصرشیرین- ایرنا- مرزنشینان شهرستان قصرشیرین از نخستین ساعت آغاز فرآیند رای گیری که با صلابت و قدم هایی استوار در عرصه تعیین سرنوشت آینده خود در پای صندوق های رای حاضر شدند، حماسه ای دیگر خلق کرده اند که در نوع بی بدیل است.

خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : ایرنا مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرزنشینان قصرشیرین که همواره حضورشان در مقاطع و عرصه های مختلف به اثبات رسیده و کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته اند، این بار نیز با احساس تکلیف و عمل به وظیفه دینی و ملی خود، پرشور و خودجوش در عرصه انتخابات حضور یافته داند.
از نخستین ساعت آغاز رای گیری ، مردان ، زنان ، جوانان و بخصوص رای اولی های قصرشیرینی با نشاط خاصی برای خلق حماسه ای دیگر در این رویداد مهم سیاسی حاضر شدند تا اعلام کنند که همواره مدافع آرمان های والای نظام اسلامی هستند و با جان و دل از حریم این کیان مقدس حراست می کنند.
مرزنشینان قصرشیرین شرکت در انتخابات را در راستای تحقق منویات رهبری می دانند که صلابت و اقتدار ایران اسلامی را در داخل و در عرصه بین المللی به همراه دارد.
یک شهروند رای اولی قصرشیرینی که 19 سال سن دارد، گفت: بسیار خوشحالم که برای اولین بار در تعیین سرنوشت کشورم شرکت می کنم و بر خود می بالم که به عنوان یک جوان ایرانی امروز همگام با سایر ملتم حماسه خلق می کنم.
فاطمه محمدی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: آمده ام با حضور خود در انتخابات، سرنوشت خود و کشورم را با انتخاب یک فرد اثرگذار تعیین کنم تا بتوانم به بهترین شکل ایران و اقتدار یک ایرانی را برای تمام جهانیان ترسیم کنم.
دیگر شهروند 47 ساله قصرشیرینی گفت: حضور من در انتخابات به دلیل حفظ نظام اسلامی و دفاع از دستاوردهای انقلاب است، از این رو بر خود واجب دیدم تا امروز با حضور در پای صندوق های رای بتوانم دین خود را به امام، رهبر و دیگر شهدای انقلاب اسلامی ادا کنم.
اردشیر رستمی به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: من از زمانی که به سن تکلیف سیاسی رسیده ام در انتخابات شرکت کرده ام و بر خود می بالم که تاکنون کارنامه درخشانی از شرکت در این رویداد سیاسی داشته ام.
وی از رییس جمهور آینده خواست نسبت به وضع معیشت مردم توجه کند و برای اشتغال جوانان بیکار برنامه ای مدون اتخاذ کند.
فرمان بصیرنژاد نیز دیگر شهروند قصرشیرینی با 46 سال سن گفت: من به منظور ادای دین خود به شهدا و برای حفظ امنیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه انتخابات حضور یافته ام و از نخستین ساعات رای گیری نیز به خانواده ام توصیه کرده ام تا آرای خود را که ضامن پیشرفت کشور است ، به صندوق های رای بیندازند.
ناهید قمریان نیز دیگر شهروند قصرشیرینی به خبرنگار ایرنا اظهارکرد: من به منظور افزایش مشارکت سیاسی و خارج نشدن جامعه از مدار اعتدال، عقلانیت و تقویت جامعه مدنی در انتخابات شرکت می کنم.
وی با اشاره به این که شعارهای برخی نامزدها با واقعیت هم خوانی ندارد، اضافه کرد: از رییس جمهور آینده ایران اسلامی می خواهم که محکم و استوار در مقابل منابع فساد ایستادگی کند و در عرصه بین المللی نیز با اقتدار گام بردارد.
فردین سروش نیز دیگر شهروند قصرشیرینی با 40 سال سن، گفت: من به منظور حفظ نظام و جمهوری اسلامی در انتخابات شرکت می کنم و خواهان این هستم تا دولت مقتدر و توانمند چه در عرصه بین المللی و چه در عرصه داخلی بر سر کار بیاید و برای معیشت مردم تلاش کند و هم سو با شعار سال برنامه قانونی داشته باشد.
وی اظهارداشت: از رییس جمهور آینده می خواهم بسیار قوی و توانمند هم در داخل و هم در خارج از کشور حضوری موثر داشته ولی متاسفانه در مناظره هایی که از رسانه ملی پخش شد شعارهای برخی نامزدها با واقعیت موجود هم خوانی نداشت.
وی همچنین از نامزدهای شوراهای شهر خواست تا دارای تخصص و برنامه ای مدون برای توسعه شهر داشته باشند و رفع دغدغه مردم از اولویت های کاری آنان باشد.
پیمان مرادی دیگر شهروند قصرشیرینی با 36 سال سن نیز به خبرنگار ایرنا گفت: من برای دفاع از کیان اسلامی و افزایش مشارکت در انتخابات شرکت می کنم و از رییس جمهور آینده می خواهم که براساس شایسته سالاری عمل کند.
وی در خصوص تاثیر گذاری مناظره ها در نحوه انتخابش گفت: با توجه به این که من نسبت به واقعیت های موجود و اطلاعات نامزدها شناخت داشتم، از این رو مناظره ها هیچ تاثیری بر نحوه انتخاب من نداشت چون من پیشتر تصمیم خود را در خصوص انتخابم، گرفته بودم.
وی گفت: از زمانی که به سن تکلیف سیاسی رسیده ام در عرصه انتخابات حضوری فعال داشته ام و عقیده دارم که مشارکت ما در انتخابات ضامن پیشرفت ، حفظ اقتدار و امنیت کشورمان هم در عرصه بین الملل و هم در عرصه داخلی است.
آری امروز از پیر و جوان همه آمده اند تا اعلام کنند که پیروز واقعی عرصه انتخابات مردم هستند.
امروز همه آمدند تا بگویند که حضور اثر گذارشان ضامن اقتدار و پیشرفت کشور است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، امروز جمعه 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت و 186 کیلومتر مرز با عراق دارد.
7079/3012/8066 خبرنگار:نازنین باباخانی ** انتشار دهنده:علی مولوی

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است