خبرخون

امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : لحظاتی پیش

خبرهای امروز : 13419

دست و پاز زدن برخی مسئولان برای عدم برگزاری "تجمع 100هزار نفری حامیان رئیسی" در مشهد/ امروز جوانان "دولتِ پیر" را رسماً بازنشسته می کنند

دست   و پاز زدن برخی مسئولان برای عدم برگزاری "تجمع 100هزار نفری حامیان رئیسی" در مشهد/ امروز جوانان "دولتِ پیر" را رسماً بازنشسته می کنند
خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:

سید وحید موسویان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در تهران، با اشاره به موج بی نظیر و اقبال عمومی حداکثری در حمایت از حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: یکی از اقدامات جهادی حجت الاسلام رئیسی در مدت کوتاه تبلیغات انتخاباتی سر زدن به تمام نقاط کشور بود که این اقدام سبب شد جمعیت زیادی از جوانان کشور فارغ از گروه بندی های سیاسی از همه گرایش ها و نگرش ها به سمت ایشان تمایل پیدا کنند. 

مسئول ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی به تجمع 300 هزار نفری حمایت از حجت الاسلام رئیسی در مصلی تهران اشاره کرد و افزود: حضور این جمعیت حماسی در حمایت از حجت الاسلام رئیسی نشان دهنده این بوده که امروز همه مردم و جوانان از همه سلایق و افکار در حمایت از حجت الاسلام رئیسی برای تغییر در وضعیت جاری کشور، تغییر در وضعیت  اقتصاد و مبارزه قاطع با فساد به میدان آمدند چراکه همگان پی بردند که تنها "فردی فراجناحی" با تشکیل "دولت متحد" می تواند مشکلات امروز کشور را حل کند. 

موسویان در ادامه به بخشی از سخنان حجت الاسلام رئیسی در دیدار با تشکل های دانشجویی مبنی براینکه "من می توانم کاندیدای جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی در خط امام(ره) باشم، به عنوان یک خادم و با نگاه فراجناحی برای حل مشکلات مردم آمدم، مسئله امروز مسئله دسته بندی های سیاسی نیست بلکه حل مشکلات مردم است" اشاره کرد و گفت: نگاه حجت الاسلام رئیسی این است که با دسته بندی های سیاسی مشکلات کشور حل نمی شود که در همین راستا شاهد راه اندازی ستادهای اصلاح طلب حامیان ایشان در سراسر کشور هستیم که این نشأت گرفته از صداقت در گفتار و منش و کرامت حجت الاسلام رئیسی است. 

وی با بیان اینکه اقبال حداکثری تمام جناح های سیاسی به حجت الاسلام رئیسی نشان دهنده این است که قطعا ایشان "دولت جناحی" تشکیل نخواهد داد، خاطرنشان کرد: رویکرد حجت الاسلام رئیسی، رویکردی جوان گرایانه، نشاط آفرین و فراجناحی ناظر به حل مشکلات جوانان و مردم است چراکه با نگاه جناحی نمی توان مشکل فساد و مسکن را حل کرد. 

مسئول ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه موج خروش اقبال مردمی به حجت الاسلام رئیسی در هفته جاری در کلانشهرهای کشور و نظرسنجی های این هفته نشان دهنده این بوده که فاصله رأی ایشان با رقبا روز به روز بیشتر می شود، گفت: همچنین کناره گیری آقای قالیباف، مقابله قاطع وی با دولت مستقر و اعلام حمایت از حجت الاسلام رئیسی سبب شد که تمام آرای آقای قالیباف به سبد آرای حجت الاسلام رئیسی ریخته شود. همچنین انصراف آقای قالیباف سبب شد جریانی واحد در مبارزه با فساد در کشور شکل گیرد و حامیان آقای قالیباف قطعا به دولت مستقر و نامزد آن رای نخواهند داد. 

وی با اشاره به اینکه امروز هم 250 نفر از شعرا، نویسندگان و ورزشکاران از حجت الاسلام اعلام حمایت کردند، تصریح کرد: در حال حاضر شاهد موج نشاط در کشور با محوریت به ویژه جوانان هستیم که کمتر در انتخابات گذشته دیده شده از سلایق مختلف پای کار یک کاندیدای اصلاح بیایند. 

موسویان همچنین با بیان اینکه تفاوت استقبال چشمگیر مردم در حمایت از حجت الاسلام رئیسی و حسن روحانی نشان دهنده این خواهد بود که انشاء الله انتخابات به دور دوم کشیده نشده و به لطف و مدد الهی در دور اول حجت الاسلام رئیسی پیروز انتخابات خواهد بود چراکه نظرسنجی ها نیز نشان دهنده این است که جمع آرای آقای قالیباف و حجت الاسلام رئیسی از حسن روحانی با اختلاف بسیار زیاد، بیشتر است، به کناره گیری کاندیدای پوششی دولت مستقر اشاره کرد و گفت: کناره گیری آقای جهانگیری هیچ تاثیری در سبد آرای آقای روحانی نداشت بلکه شاهدیم امروز موج درخواست عمومی برای تغییر به توده های مختلف مردم رسیده و فراگیر شده و قالیباف نیز در تکمیل این فرایند نقش ویژه ای داشت. 

وی در بخش دیگری از سخنانش به حجم شایعات، شبهات و تخریب ها علیه گزینه مردمی در 48 ساعت پایانی فرصت تبلیغات انتخاباتی از سوی رسانه های بیگانه و برخی رسانه های داخلی، اظهار داشت: به شدت برای جلوگیری از پیروزی حجت الاسلام رئیسی در حال شبهه افکنی هستند، از سوئی ادبیات آقای روحانی نیز از مرز های قانونی و مصالح عمومی عبور کرده تا جایی که درصدد هستند به قیمت تخریب مصالح ملی رأی بیاورند از همین حیث باید جوانان سراسر ایران اسلامی هوشیار باشند.

مسئول ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: قطعا اگر شبهه و نکات منفی از حجت الاسلام رئیسی در دست داشتند، در 2-3 هفته اخیر ارائه می کردند درحالی که در 48 ساعت پایانی فرصت تبلیغات انتخاباتی به شبهه افکنی و تخریب روی آوردند، از سوئی نیز شاهدیم که این تخریب ها و شبهات سبب خوشحالی دشمنان و رسانه های بیگانه شده است.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر شاهدیم که وزرا و عناصر دولتی در این 48 ساعت پایانی رسماً به فضای تبلیغاتی ورود کرده و در حال موضع گیری انتخاباتی هستند یا شاهد فشار به بدنه مدیران میانی دولت به ویژه دهیاران و فرامانداران هستیم که هر دو اقدام رسماً تخلف انتخاباتی است و باید نهادهای نظارتی برخوردی قاطع با آن داشته باشند. 

موسویان در بخش دیگری از سخنانش به تلاش برخی مسئولان به منظور ممانعت از برگزاری تجمع 100 هزار نفری حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهدمقدس اشاره کرد و گفت: در آخرین تلاش ها علیه موج خروش مردمی در حمایت از حجت الاسلام رئیسی شاهدیم برخی مسئولان درصدد هستند تجمع 100 هزارنفری حامیان ایشان را در مشهدمقدس به حاشیه کشانده و مانع برگزاری آن شوند.

وی تاکید کرد: این درحالی است که قطعاً امروز جوانان مشهدی در تجمع 100هزارنفری حامیان حجت الاسلام رئیسی "دولتِ پیر" را رسماً بازنشسته خواهند کرد و مشهدی ها نشان می دهند که دولت پیر، دگرباره جوان خواهد شد. 

مسئول ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی در خاتمه تاکید کرد: پیام ما به جوانان روستایی و مناطق محروم این است که از جوِ اختناق، فشار و تهدید هراس نداشته باشند چراکه موج بلند اقبال عمومی ملت ایران کار را تمام کرده و انشاءالله انتخابات 2 دوره ای نخواهد بود و به لطف و مدد الهی مسیر وضعیت نا به هنجار اقتصادی و معیشعتی کشور تغییر خواهد کرد. 

انتهای پیام/ 

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است