خبرخون

امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

آخرین بروز رسانی : 5 دقیقه پیش

خبرهای امروز : 1057

حوزه مدیریت شهری حوزه� آزمون و خطا نیست

حوزه مدیریت شهری حوزه� آزمون و خطا نیست
خبر خون، یک ربات جستجوگر اخبار است. خبرخون یک خبرگزاری نیست. از آنجا که نظارت انسانی برروی اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری ها از طرف تیم خبر خون صورت نمی گیرد، در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا با ما تماس بگیرید.
انتشار: منبع : تسنیم مشاهده خبر در سایت منبع
به اشتراک بگذارید:

فاطمه شیرزاد در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: از زحمات خبرنگاران که در طول 4 سال در راستای اطلاع رسانی شفاف و صحیح در حوزه مدیریت شهری انجام دادند تشکر و قدردانی می کنم.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت گفت: دوران 4 سال شورای چهارم به زودی سپری شد و به عنوان یک خادم برای مردم، فرصت مناسبی برای من بود تا از نزدیک مشکلات رشت را بررسی کنم.

وی با بیان اینکه اقدامات زیربنایی مناسبی را در شورای چهارم پایه ریزی کردیم تصریح کرد: هر عضو شورا به انداره توان خود تلاش و خدماتی برای رشت انجام داد.

شیرزاد با بیان با اشاره به سوابق خود در شورای چهارم گفت: در طول این 4 سال در کمیسیون های مختلف شورا حضور داشتم؛ 2 سال عضو هیئت رئیسه شورای شهر، 2 سال سخنگوی شورا، رئیس کمیسیون بهداشت، عضو کمیسیون های بودجه، فرهنگی، ترافیک، عضو کمیسیون کارشناسی سرمایه گذاری و رئیس کمیسیون اقشار آسیب پذیر بودم.

وی هدف از ایجاد کارگروه اقشار آسیب پذیر را تقویت کرامت انسانی کارگران عنوان کرد و افزود: در دوران گذشته بر اساس اصل 44 قانون اساسی فضای سبز و رفت و روب به بخش خصوصی منتقل شد و در این صورت باید نظارت دقیق تر بر بخش خصوصی صورت می گرفت.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت برگزاری سه همایش تجلیل از پاکبانان برای نخستین بار در شمال کشور، برگزاری مسابقات قرآنی در ماه رمضان، برگزاری مسابقات ورزشی و توجه به سلامت پاکبانان را از جمله اقدامات کارگروه اقشار آسیب پذیر عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: با مشارکت مناطق پنج گانه شهرداری رشت، پیمانکاران و همکاری حوزه سلامت شهرداری رشت برای نخستین بار پاکبانان شهرداری رشت در سه مرحله علیه هپاتیت "ب" واکسیناسیون شدند.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت، پیگیری معوقات پاکبانان و کارگران شهرداری را از جمله اقدامات این کارگروه برشمرد و اذعان داشت: مهمترین مشکل، پرداخت حقوق به موقع پاکبانان و عدم مدیریت صحیح منابع مالی بود.

شیرزاد با بیان اینکه به لباس کارگران در سال های گذشته توجه زیادی نمی شد بیان کرد: اکنون لباس کارگران نظم و انظباط بیشتری گرفته است و مباحث ایمنی نیز مورد تاکید پیمانکار قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: در شورای چهارم با وجود اینکه هشت الی نه عضو شورا عضو نظام مهندسی بودند مشکلات زیادی در حوزه آسفالت وجود داشت و باید نظارت کمیسیون عمران در مقوله آسفالت بیشتر می شد.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت با بیان اینکه روکش آسفالت باید مورد قبول شهروندان باشد عنوان کرد: مدیریت شهری باید برنامه های خود را بر اساس برنامه های راهبردی نوین آسفالت دنیا تنظیم کند.

شیرزاد در مورد وضعیت ناوگان حمل و نقل شهری رشت توضیح داد: رشت نیاز به نوسازی ناوگان عمومی دارد و با مدیریت صحیح می توان ناوگان عمومی رشت را تجهیز و نوسازی کرد.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت مهمترین مشکل حوزه حمل و نقل را خودروهای شخصی عنوان کرد و گفت: تردد خودروهای شخصی در رینگ های مختلف رشت، معضلی را برای رانندگان تاکسی ایجاد کرده است.

,d ارتقای سطح سلامت، حساس کردن مسئولان نسبت به رودخانه های زرجوب و گوهررود، آزادسازی حریم رودخانه ها و احداث پارک های محلی را از جمله اقدامات کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا برشمرد.

شیرزاد تاکید کرد: مردم ایران بار دیگر در 29 اردیبهشت با حضور پرشور و حضور حداکثری اقتدار و عزت ایرانیان را به جهان نشان خواهند داد.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت با بیان اینکه مردم متعهدترین، سالم ترین، صادق ترین، خدمتگزارترین فرد را به عنوان نماینده خود انتخاب کنند تاکید کرد: مردم فردی را انتخاب کنند که از جنس خودشان باشد.

شیرزاد با بیان اینکه حوزه مدیریت شهری حوزه آزمون و خطا نیست و باید انقلابی ترین نمایندگان به شورا وارد شوند گفت: خدمات شهرداری باید در محلات مختلف عادلانه تقسیم شود و مردم در محلات مختلف به ویژه محلات کم برخوردار به اقدام عملی نیازمندند.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر رشت با بیان اینکه هیاهوی رسانه ای در میان مردم جایی ندارند تاکید کرد: مردم به آرامش نیاز دارند و نمایندگان شورا باید برای مردم وقت بگذارند و افق خوبی را برای رشت آرزو می کنم.

وی مهمترین دغدغه امروز مدیریت شهری را جذب سرمایه گذار و ایجاد درآمد مالی پایدار عنوان کرد و گفت: باید شرایط لازم را برای ورود و حفظ سرمایه گذار در رشت فراهم کنیم.

شیرزاد با بیان اینکه از تمامی طرح ها و لوایح که در مورد تقویت سپیدرود بود حمایت کردم خاطرنشان کرد: مسئولان باید حمایت های بیشتری از حوزه ورزش و تیم های داماش و سپیدرود انجام دهند.

انتهای پیام/

نظر خود را بنویسید

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت خبرخون مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر می باشد، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است