به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص سالگرد مرحوم مهرداد اولادی گفت: یک سال از این ضایعه تلخ گذشت و به غیر از تسلیت صمیمانه به خانواده آن مرحوم باید بگویم او یک ملی پوش باتعصب بود و یکی از استعداد های بسیار خوب نسل پس از ما به شمار می رفت که علاوه بر ویژگی های خاص فنی، بازیکن با اخلاقی بود که همیشه برای تیمش باغیرت و تعصبی مثال زدنی بازی می کرد و در تیم ملی نیز همین گونه بود. متأسفانه او یک استعداد ناب بود که هرگز به حقش در فوتبال ایران نرسید و امثال او در فوتبال ما کم نیستند اما اینکه بعد از یک سال بر سر آرامگاه او هنوز هیچ کاری خاصی انجام نشده جای تأسف بسیار زیاد دارد، من به دنبال این نیستم که بگویم وظیفه چه کسی بوده ولی این رسم معرفت و مرام ورزشکارانه نیست.

بازیکن اسبق پرسپولیس درخصوص قهرمانی سرخپوشان اظهار داشت: بدون هیچ گونه تعصبی عرض می کنم قهرمانی حق پرسپولیس بود و عدالت امسال در لیک حکم فرما شد، البته این به معنای آن نیست که تیم بدون نقص باشد. من پیش از این گفته بودم با این نیمکت ضعیف در آسیا به مشکل می خوریم، پرسپولیس در خط دفاع با مشکل روبرو است و حتما باید این ضعف در یارگیری فصل آینده برطرف شود به طور مثال وقتی در بازی الهلال سیدجلال محروم است باید یک بازیکن در حد و اندازه او جایگزین شود نه اینکه ما از یک بازیکن دیگر به اجبار در پست غیرتخصصی خود استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش درباره بازی پرسپولیس مقابل پدیده و سپس الهلال چیست اینگونه پاسخ داد: طبیعی است در بازی پدیده برخی بازیکنان اصلی و تاثیرگذار استراحت کنند، اما بی تردید جوان ها با تمام قوا مقابل هوادران پرشمار با روحیه ای بالا فقط به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند اما در بازی با الهلال شرایط متفاوت است. بازی در آسیا شرایط خاصی دارد و کار پرسپولیس هم برای صعود ساده نیست، به هر حال فوتبال قابل پیش بینی نیست و بچه ها توان شکست الهلال را دارند و اینکه بازی در کشور بی طرف می تواند یک امتیاز باشد. من امیدوارم دوشنبه هفته آینده روز سرخپوشان باشد تا بتوانیم با برد مقابل آبی پوشان عربستانی به نوعی جواز صعود از گروه را کسب کنیم.

وی در رابطه با نایب قهرمان لیگ برتر نیز عنوان کرد: هیچ شکی نیست که پنجشنبه نایب قهرمان لیگ در تبریز مشخص می شود و در این بازی 6 امتیازی هر تیمی که بتواند از موقعیت هایش به بهترین نحو استفاده کند برنده می شود. به شخصه معتقدم تیمی برنده است که بتواند در بازی تمرکز کافی داشته باشد.

حلالی در پایان خاطرنشان کرد: اگر هواداران دو تیم، فقط خودشان را تشویق کنند به بردن تیم خود بیشترین کمک را خواهند کرد و کم بودن حواشی هم می تواند به زیبایی بازی کمک کند و هم تمرکز بازیکنان را حفظ کند. به هر حال امیدوارم ضمن دیدن یک بازی خوب و جوانمردانه تیمی که شایسته تر است قهرمان شود.