به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم ملی تکواندو مردان کشورمان با تصمیم کادر فنی و برای حضوری قدرتمند در چهارمین دوره مسابقات بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، در تورنمنت آزاد قزاقستان که پس از مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان به میزبانی «آتی راو» قزاقستان برگزار خواهد شد، شرکت می کند.

این رقابت ها از روز شنبه (2 اردیبهشت ماه) به مدت 3 روز و با حضور 472 تکواندوکار برگزار می شود که تکواندوکاران کشورمان با ترکیب مهدی اسحاقی و جعفر خلیل زاده در وزن 54- کیلوگرم، محمد گودرزی و صادق دهقانی در وزن 58- کیلوگرم، آریان محمدی و مهدی یوسفی در وزن 63- کیلوگرم، سیدحسین احسانی و محمد صفایی در وزن 68- کیلوگرم، احمد خسرو فر و مهدی جلالی در وزن 74- کیلوگرم، مهدی قیاسی و علیرضا درویش پور در وزن 80- کیلوگرم، احمد محمدی و فرشاد قیاسی در وزن 87- کیلوگرم، حسین قربان زاده و آرش تفرشی دباغ در وزن 87+ کیلوگرم به مصاف حریفانشان می روند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و مهدی احمدی به عنوان مربی می باشد. تورنمنت آزاد قزاقستان (G1) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.