GPlus
۱۳۹۲/۹/۴ - ساعت 07:29:35

کفش های جدید لژیونر ملی پوش با حک کردن لقب پدرش ؛ تصاویر

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روبین کازان روسیه با کفش های جدید بازی می کند طراحی سایت

در بازی روز شنبه روبین کازان با تیم تام تومسک، سردار آزمون 40 دقیقه برای روبین کازان بازی کرد که حضور او با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود.

 

در این بازی آزمون با کفش های جدیدی بازی کرد که این کفش ها تولیدی شرکت پوما و به سفارش خود این بازیکن بود. کفش تولیدی شرکت پوما که نام آن "امپراتور 3" است و این عنوان روی این کفش نوشته شده ، در بازی با تام تومسک برای اولین بار از سوی مهاجم ایرانی روبین کازان مورد استفاده قرار گرفت که تصویر این کفش را در زیر می بینید.

 

خلیل آزمون پدر سردار آزمون درباره این کفش ها گفت: «این کفش ساخته شرکت پوما است که در تولید البسه و لوازم ورزشی با باشگاه روبین کازان روسیه قرارداد دارد و برای سردار آزمون طراحی شده است.»

 

وی در خصوص نام "امپراتور 3" که روی این کفش نوشته شده است، اظهار داشت: «زمانی که من در گنبد والیبال بازی می کردم شماره پیراهنم 3 بود و عدد 3 روی کفش به این دلیل است. همچنین در زمان مربیگری ام در گنبد هم تماشاگران گنبدی لقب "امپراتور" را به من دادند و به همین دلیل سردار سفارش داد روی کفش او "امپراتور 3" حک شود.»

 

با توجه به قراردادی که سردار آزمون با شرکت پوما بسته، قرار است این بازیکن تا پایان حضورش در روبین کازان با کفش "امپراتور 3" بازی کند و این طراحی روی کفش او حک شود.

 

 

 

 


راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت