GPlus
۱۳۹۱/۹/۱۳ - ساعت 01:12:22

عمو مهربون به شبکه کودک باز می گردد

عمو مهربون و خاله رویا از امروز ( 12 آذر) با برنامه "با ما بیا" به شبکه دو کودک و خانواده باز می گردند. طراحی سایت
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سیما؛ سید مجتبی ظریفیان مجری و تهیه کننده "با ما بیا" این خبر را اعلام کرد و گفت: این برنامه به کارگردانی آزیتا رضایی و با تدارک بخش های متنوع و شاد برای کودکان سه روز در هفته از ساعت 15 تا 16 مهمان خانه مخاطبان می شود.
در این برنامه عمو مهربون که در آرزوی ایجاد ایستگاه تلویزیونی در اتاق خود است تعداد زیادی کارتون جذاب و دیدنی جمع کرده تا آن ها را پخش کند.
به گفته ظریفیان یک از بخش های این برنامه "درد دل" نام دارد که در آن بچه ها با برنامه تماس می گیرند و از مسائلی که ذهن آن ها را درگیر کرده با عمو صحبت می کنند.
وی با اعلام این که در این برنامه قصد نداریم بچه ها را نصیحت کنیم، افزود: عمو مهربون در این بخش به عنوان سنگ صبور با بچه ها گفت و گو می کند تا آن ها با حرف زدن دلشان کمی سبک شود.
این بازیگر تئاتر بر مشارکت بچه ها در این برنامه تاکید کرد و گفت: www.bamabia.ir   نشانی سایت این برنامه است؛ این سایت به بچه ها کمک می کند تا عکس ها و فیلم هایی را که خود از موضوعات مختلفی که هر هفته در برنامه اعلام می کنند برای ما بفرستند.
به گفته ظریفیان در"با ما بیا" برنامه هایی که تیم برنامه ساز آن ها را تهیه کرده اند در کنار برنامه هایی که خود بچه ها تولید کرده اند، پخش می شود.
وی افزود: این سایت از امروز ( 12 آذر ) در فضای اینترننت در دسترس بچه ها قرار می گیرد و یقین دارم اگر پدر و مادرهای عزیز بچه ها را برای فرستادن تصاویر و فیلم هایشان یاری کنند، این برنامه بسیار جذاب خواهد شد.
بازیگر نقش "عمو مهربون" ادامه داد: خیلی وقت ها تصاویری جذاب و خنده دار از بچه ها در فضای مجازی قرار می گیرد، بنابراین فکر کردیم که چرا خود بچه ها را در برنامه سازی های کودک مشارکت ندهیم و کاری نکنیم که همه بتوانند این کارهای خوب را تماشا کنند.
 وی با بیان این که کودکان می توانند عکس ها و تصاویری که از نظر آن ها جالب و دیدنی است از طریق سایت برای ما بفرستند تا در این برنامه پخش شوند، اعلام کرد:  این  آثار در سایت توسط خود بچه ها و مادر، پدرهایشان داوری و به بهترین کار هدیه ای اختصاص داده می شود./ص

راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت