GPlus
۱۳۹۲/۳/۱۳ - ساعت 12:57:02

عسل بدیعی در دهمین انتخابات ریاست جمهوری+ عکس

خبرگزاری شبستان: در همه دوره های انتخابات ریاست جمهوری شاهد حضور میلیونی ملت ایرانی پای صندوق های رای بودیم که هنرمندان نیز از این قاعده مستثنی نبودند. طراحی سایت

ا عسل بدیعی در دهمین انتخابات ریاست جمهوری + عکس ا

خبرگزاری شبستان: در همه دوره های انتخابات ریاست جمهوری شاهد حضور میلیونی ملت ایرانی پای صندوق های رای بودیم که هنرمندان نیز از این قاعده مستثنی نبودند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، ملت ایران نشان داده اند که در همه دوره های انتخابات ریاست جمهوری با حضور میلیونی خود حماسه می آفرینند، و در یازدهمین انتخابات نیز حماسه ای بزرگ تر رقم می زنند، در این میان هنرمندان نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

 

عسل بدیعی یکی از بازیگران مردمی عرصه هنر بود که در سال 1388 نیز پای صندوق رای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حاضر و رای خود را به صندوق انداخت.

 

مرحوم عسل بدیعی، بازیگر توانمند سینما و تلویزیون که در ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ به حالت کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان لقمان در روز ۱۲ فروردین دچار مرگ مغزی شد و در نهایت طبق موافقت خانواده وی و هم چنین میل باطنی وی و در خواستش برای اهدای اعضایش همهٔ اعضای داخلی از جمله کلیه، کبد، قلب و ریهٔ وی اهدا شد و وی به هفت نفر زندگی دوباره بخشید. پیکر عسل بدیعی هجده فروردین از روبه‌روی تالار وحدت به سمت بهشت زهرا تشییع شد و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

 

 

 

 

 

پایان پیام/

راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت