GPlus
۱۳۹۱/۱۲/۲۷ - ساعت 10:52:09

خبرهای ورزشی از استان اردبیل

اردبیل - * اردبیل * دکتر منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از اولین پروژه سالن طبقاتی استان بنام مرحوم آیت الله مروج محله کریم آباد اردبیل واقع در سلمان آباد بازدید کرد. طراحی سایت
به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در این بازدید پروژه را جزو مصوبات دور سوم سفر ریاست جمهوری به مساحت دو هزار متر مربع و آن را با هدف پوشش فعالیت های ورزشی غیر توپی اعلام کرد. احد پازاج افزود: پیشرفت فیزیکی این پروژه 10 درصد است و در پنج طبقه مجزا با بر آورد اولیه 20 میلیارد ریال اجرا می شد که بدلیل مشکلات اعتباری روند پروژه متوقف شده است. حقیقت پور هم در این بازدید بر پیگیری پروژه و اخذ اعتبارات ورزشی یک درصدی از سایر دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

***

* کوثر * مسابقه دوستانه والیبال بین دو تیم جوانان شهرستان کوثر و رضوانشهر در سالن حجاب کوثر برگزار شد. این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم کوثر به پایان رسید.

***

* اردبیل * با پیشنهاد مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ، سرپرست ، مربی ارشد و مربی تیم ملی کشتی فرنگی منصوب شدند. به گزارش ایرنا ، با توجه به سوابق مدیریتی ، قهرمانی ، مربیگری و موافقت فدراسیون کشتی به ترتیب بهرام مشتاقی ، عبدالله چمن گلی و علی اشکانی تا پایان خردادماه سال92 به عنوان سرپرست ، مربی ارشد و مربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان استان اردبیل منصوب شدند. همچنین با تاکید رسول خادم مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جایگاه محمد بنا به عنوان مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی و سر مربی تیم بزرگسالان تا مهیا شدن شرایط بازگشت این مربی ارزشمند محفوظ است.

***

* نیر * سرپرست بسیج ورزشکاران سپاه استان اردبیل به همراه اعضای هیات فوتبال ایجاد دفتر بسیج ورزشکاران و نحوه تداوم فعالیت های فرهنگی ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر را مورد بررسی قرار داده و بر برگزاری جلسه ای در باب اقتصاد مقاومتی و امر به معروف و نهی از منکر در محل اداره ورزش و جوانان نیر تاکید کرد.

***

* اردبیل * جلسه هماهنگی حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد.

در این جلسه راهکارهای تقویت و توسعه فعالیت های فرهنگی در ابعاد مختلف ، طرح ها و برنامه های سال 92 مورد بررسی قرار گرفت.

***

* اردبیل * مسوولان استان اردبیل در تمرینات کشتی در محل خانه کشتی اردبیل شرکت کردند. اکبر نیکزاد استاندار ، بدری شهردار اردبیل ، پازاج مدیرکل ورزش و جوانان ، جواد زنجانی عضو شورای شهر و گرمرودی رئیس هیات کشتی در این تمرینات شرکت کردند. احد پازاج مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در این جلسه گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در کشتی و نیروهای مستعد و رشد و شکوفایی ورزشکاران بویژه ورزش کشتی استان حمایت مضاعف استاندار ضرورت دارد. وی هدف ورزش را داشتن جامعه ای با نشاط و سالم دانست.

استاندار اردبیل هم در این جلسه بر حمایت های مالی شهرداری ها و شورای شهر و شرکت های دولتی تاکید کرد و گفت: کمک های شورای شهر به ورزش با مصوبات لازم ادامه می یابد.

اکبر نیکزاد افزود: برای حضور در مسابقات لیگ دسته یکم کشور تشکیل کارگروه ویژه ضروری است.

***

* اردبیل * به مناسبت گرامیداشت یادو خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهید خلقی فرد مراسمی در زورخانه شهید خلقی فرد با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد. در این مراسم مرشد و باستانی کاران به اجرای مراسم پرداختند و در پایان از برخی عوامل موثر و تلاشگر در عرصه های فرهنگی تجلیل شد.

***

* اردبیل * نشست روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان اردبیل برگزار شد.

احد پازاج مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در این همایش از موفقیت های چشمگیر قهرمانان و ورزشکاران استان در رقابت های المپیک و پاراالمپیک در سال جاری تجلیل کرد.

وی وحدت و همدلی روزافزون عوامل و دست اندرکاران ورزش را از مولفه های اصلی و اساسی در توسعه و شتاب فرهنگ و ورزش و این اصل مهم را از اهداف ارزشمند اداره کل دانست.

***

* اردبیل * مراسم تجلیل از نائب رئیسان هیات های ورزشی استان و گفتمان حجاب و عفاف ، نماز و قرآن در مجموعه ورزشی رضازاده اردبیل برگزار شد. مژگان سلطانی رئیس گروه توسعه ورزش بانوان استان اردبیل در این همایش گزارش مختصری از فعالیت ها و عملکرد حوزه ورزش بانوان در سال جاری ارائه کرد. وی افزود: تقویم ورزشی سال 92 را در اسرع وقت به مدیر کل ورزش و جوانان ارائه خواهیم داد تا طرح ها و برنامه ها در سال جدید با برنامه ریزی

های موثر و اصولی تداوم یابد. پازاج مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل هم در این همایش از همت و تلاش بی وقفه بانوان ورزشکار و بویژه نایب رئیسان شهرستان ها تجلیل کرد. وی افزود: باید قدر و منزلت قهرمانان را بدانیم و به آنها ارج نهیم که در این میان ارزش و اهمیت بانوان ورزشکار قابل تقدیر و تحسین است. وی نگاه علمی به ورزش را از اهداف و اولویت های اساسی اداره کل دانست و بر تداوم فعالیت های علمی و تخصصی تاکید کرد.

594/593
راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت