GPlus
۱۳۹۲/۹/۱۸ - ساعت 12:21:37

«خانه پاکیزه» گرفتار روزمرگی می‌شود

نمایش «خانه پاکیزه» نوشته سارا رول و به کارگردانی مانلی حسین پور است که قصد دارد در فضایی کمدی به روزمرگی و تکرار در زندگی برخی خانواده ها بپردازد. طراحی سایت

مانلی حسین پور کارگردان نمایش «خانه پاکیزه» که این روزها برای حضور در بخش نسل نو سی ودومین جشنواره تئاتر فجر آماده می کند، در گفت و گو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: «خانه پاکیزه» نوشته سارا رول و ترجمه مازیار معاونی یک رئال جادویی است که درباره زوجی است که زندگی شان به یکنواختی و روزمرگی رسیده و مرد برای فرار از تکرار در زندگی اش ازدواج مجدد می کند.

وی ادامه داد: این نمایش از فضای کمدی برخوردار است و در آن هر شخصیتی دارای یک معضل است؛ شیوا ابراهیمی، امیرحسین رستمی ، شبنم فرشادجو، آزاده مویدی فرد و فروغ قجابگلی بازیگران «خانه پاکیزه» هستند.

کارگردان نمایش «ابرهای باران زا» هدفش از اجرای نمایش «خانه پاکیزه» را بیان روزمرگی در زندگی برخی از خانواده ها خواند و گفت: در واقع در این نمایش قصد دارم زندگی خانواده هایی را نشان بدهم که زندگی شان به یکنواختی رسیده و به جای رفع آن، دست به فرار می زنند.

این کارگردان تئاتر در خصوص نسل نو جشنواره تئاتر فجر نیز خاطرنشان کرد: نسل نو با وجود اینکه شرکت کنندگان آن کم تجربه هستند اما تنوع بیشتری در متون دارد و به نظرم کارگردانان آن خلاق تر هستند.

به گزارش فارس عوامل این نمایش عبارتند از سیاوش لطفی موسیقی، الهام شعبانی طراح لباس، میثم نویریان طراح صحنه، میثم بزرگ زادگان دستیار کارگردان و فرانک صباحی مشاور کارگردان هستند.

انتهای پیام/

راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت