GPlus
۱۳۹۲/۱۱/۲۸ - ساعت 03:55:35

تغييرات در شركت دخانيات ادامه خواهد داشت؟

با انتصاب مسلم دریه مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد از سوی دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امیدها برای سرو سامان دادن به شرکت های تحت پوشش این صندوق زیاد شده است. از جمله مهمترین این شرکتها می توان به شرکت دخانیات ایران اشاره کرد. طراحی سایت
پول نیوز - با انتصاب مسلم دریه مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد از سوی دکتر علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی امیدها برای سرو سامان دادن به شرکت های تحت پوشش این صندوق زیاد شده است. از جمله مهمترین این شرکتها می توان به شرکت دخانیات ایران اشاره کرد.

به گزارش عصر خبر، اولین تغییر مسلم دریه در شرکت دخانیات با انتصاب حجت ا... اسدی به سمت رییس هیات مدیره شرکت دخانیات اغاز شد.فردی که یش از این نیز  سمت معاونت بازرگانی و اقتصادی دخانیات را عهده دار بوده است. این انتصاب بیانگر این مهم است که رزومه کاری موثر و مفید در اتخاب دریه نقش مهمی داشته است. البته اسدی سوابق مدیریتی دیگری از جمله عضو هیات مدیره شرکت شگرف، مدیر عامل آلومینیوم پارس، مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران و عضو هیات مدیره شرکت گسترش انفورماتیک را نیز در زومه کاری خود دارد.

پس از انتصاب اسدی در هیات مدیره شرکت دخانیات ، معصوم نجفیان مدیر عامل جوان و نایب رییس هیات مدیره شرکت دخانیات نیز در حکمی اسدی را به عنوان قائم مقام مدیر عامل منصوب کرد.


نجفیان مدیر عامل شرکت پیش از این احد خیری عضو هیات مدیره شرکت را به عنوان معاون بازرگانی و اقتصادی و فرداد امیر اسکندری عضو دیگر هیات مدیره را به عنوان معاون اداری مالی شرکت منصوب کرده بود.

از سویی دیگر پیش از انتصاب اسدی در هیات مدیره شرکت دخانیات، معصوم نجفیان مدیر عامل شرکت ، احد خیری(عضو هیات مدیره شرکت دخانیات) را از معاونت بازرگانی و اقتصادی برکنار و سیاوش افضلی را به سمت سرپرست معاونت بازرگانی و اقتصادی منصوب کرد.وی همچنین مهدی اسلام پناه را به عنوان معاون تولید شرکت منصوب کرد.و بدین ترتیب 2 معاونت مهم دخانیات دستخوش تغییر شدند.هر جند که در حال حاضر فرداد امیر اسکندری عضو هیات مدیره شرکت با حکم نجفیان همچنان سمت معاونت اداری مالی را یدک می کشد.

به نظر می رسد معصوم نجفیان مدیر عامل شرکت دخانیات می بایست اندکی صبوری می کرد و پس از انتصاب حجت ا.. اسدی به عنوان رییس هیات مدیره شرکت دخانیات و با مشورت رییس هیات مدیره اقدام به تغییر معاونت های شرکت می کرد هر چند که در آن زمان برخی از رسانه ها نیز از انتصاب 2 معاونت شرکت دخانیات در سکوت خبری گفتند و نوشتند.


احد خیری نماینده بستان آباد در مجلس هشتم و از هم استانی های معصوم نجفیان مدیر عامل شرکت دخانیات ایران می باشد.سعید آتشباری عضو دیگر هیات مدیره شرکت نیز در سال 85 هم عضویت در هیات مدیره دخانیات را در رزومه کاری خود دارد.آتشباری پیش از این مدیر کلی مجلس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مسئولیت در وزارت نفت را در کارنامه خود دارد.

در حال حاضر کسی جز مسلم دریه مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد نمی داند آیا تغییرات در شرکت دخانیات ایران ادامه خواهد داشت یا خیر ؟ و این که آیا تغییر سایر اعضای هیات مدیره شرکت در دستور کار مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد قرار دارد؟ یا مدیریت ارشد این صندوق ترجیح می دهد به دلایلی شرکت دخانیات ایران فعلا با روند کنونی به فعالیت خود ادامه دهد.شرکتی که معصوم نجفیان مدیر عامل  و نایب رییس هیات مدیره آن معتقد است که ' کل گردش مالی دخانیات چقدر است که این قدر حساسش می کنند؟'
راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت