GPlus
۱۳۹۲/۶/۳۰ - ساعت 09:40:20

بیداری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است

سپاه قدس گیلان عنوان کرد: بیداری اسلامی در منطقه دستاورد عظیم حماسه دفاع مقدس است. طراحی سایت

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سپاه قدس گیلان با صدور اطلاعیه ای به مناسبت سی و سومین سالگرد آغاز حماسه بزرگ هشت سال دفاع مقدس، عنوان کرد: در هفته دفاع مقدس یاد شهدای به خون خفته ایران اسلامی مشام دل ها را می نوازد و رایحه شورانگیز آن فضا را عطرآگین می کند.

این اطلاعیه می افزاید: رویکرد حقیقی به حماسه بزرگ دفاع مقدس صرفاً یک مرحله تاریخی از انقلاب نیست که زمانش تمام شده باشد بلکه چشمه ساری است که اگر چه هشت سال جوشید و خروشید، اما نخشکید و آبی که از این کوثر بالنده می جوشد در بستر نظام جمهوری اسلامی ایران جاری می شود و این جریان همچنان ادامه دارد.

سپاه قدس گیلان اضافه کرد: بدون تردید حماسه دفاع مقدس که برای خدا و اقامه دین و احیای ارزش ها بود بنا به منطق قرآنی مانند درختی مبارک است که در زمین ریشه می دواند و شاخ و برگ می دهد و به اذن پروردگار در هر زمان میوه های شیرین و گوارا به ارمغان می آورد.

این اطلاعیه افزوده است: طبق فرموده فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای هشت سال دفاع مقدس، بهترین تجربه، پشتوانه و سرمایه برای مقابله با تحریم ها، تهدیدها و رویارویی با استکبار است.

سپاه قدس گیلان در ادامه اطلاعیه خود آورده است: امروز ملت ایران با بهره گیری از فرهنگ دوران دفاع مقدس قوی تر از گذشته در مقابل دشمنان خود ایستاده و در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، سازندگی و نظامی و در دیگر عرصه ها به موفقیت های مهمی دست یافته است.

در ادامه اطلاعیه ذکر شده است: انتقال فرهنگ دفاع مقدس و صدور انقلاب موجب بی زاری ملت ها از حاکمان زورگو شد و بیداری اسلامی در منطقه یکی دیگر از دستاوردهای عظیم این حماسه جاوید شد که صد البته دست پرقدرت امام عصر(عج) مانند همیشه پشتیبان این ملت ها خواهد بود و شکست نصیب مستکبران عالم می شود.

سپاه قدس گیلان با گرامیداشت خاطره جهاد خالصانه مردم ولایت مدار و نیروهای مسلح و شهدای گرانقدر حماسه هشت سال دفاع مقدس، سی و سومین سالگرد این ایام را به امت ولایت مدار گیلان و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و بسیجیان تبریک عرض کرده و از تمام قشرهای فرهیخته گیلان دعوت می کند تا با شرکت در برنامه های اجرایی پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس موجبات بازنگری عمیق و شناخت حماسه آن دوران و آشنایی با دستاوردهای ناشی از آن را برای نسل های جدید فراهم آورند و در مناسبت های این ایام حضور فعال و پرشور داشته باشند.

انتهای پیام/2300/ش/ظ1004

راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت