GPlus
۱۳۹۲/۶/۱۹ - ساعت 10:41:09

ارتش حامی قدرتمند سربازان جنگ نرم است

اصفهان – خبرگزاری مهر: فرمانده ارشد ارتش استان اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: خبرنگاران، سربازان واقعی جبهه جنگ نرم و مورد حمایت جدی ارتش هستند. طراحی سایت

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جهادی، دوشنبه شب در مراسم تقدیر از چهار خبرنگار برگزیده ارتش و تاکید بر اینکه جنگ‌های گذشته بر مبنای شمشیر و تفنگ و به صورت جوانمردانه صورت می‌گرفته است، بیان داشت: با اینکه امروز و در ظاهر، دشمنی دیده نمی‌شود، اما مسئولیت تمام سربازان افزایش یافته است.

وی با اشاره به خطراتی که خبرنگاران را تهدید می‌کند، اظهار داشت: هیچ‌گاه حادثه‌ای را که برای یکی از عکاسان خبری اصفهان (کاظم قانع) صورت گرفت، از یاد نخواهم برد.

فرمانده ارشد ارتش استان اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری افزود: این عکاس خبری پس از پرت شدن از اتومبیل سواری، بدون در نظر گرفت درد به وجود آمده، به مانند یک سرباز وظیفه شناس، کار خود را ادامه داد.

وی با بیان اینکه روحیه یک ارتشی در ظاهر خشن به نظر می‌رسد، گفت: قلب ارتشیان بسیار مهربان و برای آقایی سرزمین خود می‌طپد.

جهادی با اشاره به اینکه تبلیغات برای یک سرباز و ارتشی جایز نیست، اظهار داشت: ارتشیان تنها در زمان رویارویی با دشمنان، قدرت‌نمایی می‌کنند.

وی ادامه داد: خبرنگاران در حال حاضر سربازان واقعی جنگ نرم هستند و ارتش استان اصفهان نیز، حمایت‌های لازم را از این قشر ارزشمند، مدنظر همیشگی قرار داده است.

فرمانده ارشد ارتش استان اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری بیان داشت: جنگ ظالمانه امروز دنیا ضد ایران، تنها بر اساس رسانه‌ها شکل گرفته و در این راستا خبرنگاران باید با قلم خود، اهداف دشمنان را بر هم زنند.

وی گفت: خبرنگاران باید طوری عمل کرده که هیچ‌گاه در برابر امام زمان خود شرمنده نشوند.

به گزارش مهر در این مراسم از خبرگزاری‌های ایرنا، مهر و ایسنا به ترتیب محمد کامران، شروین پاگیری و سید حبیب‌الله وکیل‌زاده مورد تقدیر قرار گرفتند.

به دستور فرمانده ارتش اصفهان، مراسم تقدیر از کاظم قانع (عکاس خبری ایرنا)، به دلیل مصدومیت، در منزل شخصی این هنرمند صورت می‌گیرد.

 

 

راه اندازی سایت
: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال

چرا می خواهید این خبر را گزارش کنید؟

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

شماره تماس :

توضیحات :

ثبت